22.kolo: FC Čechie Velká Dobrá - Dynamo Nelahozeves 0:2 (0:2)

21.04.2019 22:18

Bodové hody pokračují i po zápase ve Velké Dobré. Domácí zničil muž prvního poločasu a vlastně i nejvýraznější postava zápasu Jakub KUČERA.

Svoje představení začal již ve 3 minutě, kdy z přímáku našel parádně Luboše KREJZU a ten hlavou posílá Dynamo do vedení - 0:1.

O deset minut později z dalšího přímáku (byl to vlastně zkrácený roh) trefuje břevno. A pak přišla 28.minuta, Honza HOLÝ mu parádně prostrčil balon mezi obránci a Jakub KUČERA pohodlně zvyšil na - 0:2 z pohledu domácích.

Celý první poločas se odehrál v režii hostí. Do druhého poločasu poslal domácí trenér Hrubý, čtveřici nových hráčů. Domácí tímto tahem získali po celou druhou půli optickou převahu, ale na bezchybnou obranu Dynama nestačili. Ta pod, vedením velezkušeného Jana VORLA kterého překvapivě na pozici stopera doplnil David VALDA, zmákla veškeré snahy domácích. Dynamo si tak připisuje do tabulky další tři cenné body.

A-tým, SPORT INVEST I.A třída skupina A, 22.kolo 20.4.2019 10:30.

FC Čechie Velká Dobrá - Dynamo Nelahozeves 0:2 (0:2)

Branky: 3. Krejza, 28. Kučera.

Rozhodčí: Procházka V.. ŽK: Andruchovič - Simon. Diváků: 100.

Velká Dobrá: Pokorný - Andruchovič, Hurych (81. Mertlík), Honetschläger (46. Čampulka), Zimerman, Volman, Dufek (K), Hrubý D. (46. Hovorka), Sekanina (46. Linhart), Kalousek (46. Hašek), Hrubý J..

Dynamo: Zavadil - Kymr, Vorel, Valda, Křtěn - Král, Simon (87. Branse), Holý, Kulhánek - Kučera (64. Janovský), Krejza (90. Kratochvíl V.).