22.kolo: PTZ Nelahozeves - Dynamo B 1:2 (0:0)

21.6.2008

PTZ Nelahozeves - Dynamo B 1:2 (0:0)

Branky: 80. Rosenföfer - 82. Flídr, 85. Špaček.

V nelahozeveském derby už o nic nešlo

Zápas obou místních rezerv v závěrečném kole 3. třídy by jistě vypadal o dost jinak, kdyby v sobotu neztratil body Slovan z Horních Beřkovic.

Hostující Dynamo tak mohlo v neděli u sousedů na Pétézetce v klidu dokráčet jen k těsné výhře 1:2.

Hosté, které příliš neposílili hráči áčka, měli po celý zápas mírnou převahu. Domácí se ale snažili hrát s už jistým účastníkem okresního přeboru rovnocennou partii.

Branky padaly až v samém závěru. Deset minut před koncem šel papírový outsider dokonce do vedení brankou Rosenhöfera.

Hosté ale o dvě minuty později brankou ze skrumáže Flídrem vyrovnali a pět minut před koncem otočil skóre Špaček.

„S favoritem jsem sahali překvapivě po bodech a alespoň k jednomu moc nescházelo,“ uvedl sekretář domácích PTZ Jiří Rous.