23.kolo: Sokol Nová Ves - Dynamo 1:5 (0:0)

23.kolo, 26.5.2012 17:00

Sokol Nová Ves - Dynamo 1:5 (0:0)

Branky: Došek – Topor 3, Havel, Rada

Vítěz je znám. Teď hoří boj o druhé místo

Nejsuverénnějšího vítěze za posledních pět sezon má od soboty nejvyšší okresní soutěž fotbalistů. Dynamo Nelahozeves nemůže být tři kola před koncem na čele soutěže dostiženo, a může tak v klidu sledovat až nečekaně vyhrocený boj o druhou příčku, která za obvyklých podmínek nemívá punc vstupenky do krajské soutěže.

Dynamo se na hřišti Nové Vsi, tedy týmu ze zcela opačného konce tabulky, rozjíždělo jen pozvolna a o své výhře 5:1 rozhodlo až ve druhém poločase. „První poločas byl nic moc, až ve druhém, kdy jsme začali trochu více běhat a napadat, bylo vidět, že trénujeme a domácím docházejí síly. Začali jsme trestat jejich chyby a dávat branky," vrátil se trenér hostí Daniel Kaplan k utkání, ve kterém si hosté zajistili definitivní jistotu prvenství.