24.kolo: Sokol Holubice - Dynamo Nelahozeves 0:3 (0:2)

03.06.2018 22:10

Zápas v Holubicích lze považovat za jeden z "lehčích". Domácí totiž nebyli hostům důstojnými soupeři, a od začátku bylo jasné kdo se bije o postup. Hotovo bylo již po 22 minutách a zápas byl už jen o tom kolik domácí dostanou branek.

Dynamo šlo do vedení již ve 20. minutě kdy šel sám na bankáře Pavel KOBERA a v pohodě skóroval - 0:1.

O dvě minuty později prostřelil domácího gólmana Honza HOLÝ - 0:2 a bylo hotovo.

Od tohoto stavu začalo dynamo hrát "profesorský fotbal", přihrávek jak Nou Campu ale k dalšímu pokoření Holubické obrany to již nevedo.

Po změně stran se hrálo především o střed hřiště, hosté díky dvoubrankovému náskoku trochu polevili a nechali domácí párkrát zahrozit, vše však s přehledem vyřešil Roman Zavadil.

Poslední hřebíček do Holubické rakve přidal poskvělé samostatné akci střídající Michal PEKÁREK a potvrdil tak v poslednéch zápasech skvělou formu  - 0:3.

A-tým, PRODIET I.B třída skupina B, 24.kolo 3.6.2018 17:00

Sokol Holubice - Dynamo Nelahozeves 0:3 (0:2)

Branky: 20. Kobera, 22. Holý, 80. Pekárek.

Rozhodčí: Kratochvíl. ŽK: bez. Diváků: 150.

Holubice: Pečonka - Brož (K), Trojan, Ježek, Rodr, Peroutka, Prilepskiy, Čížek, Vlk, Salava, Hovězák (57. Jurko).

Dynamo: Zavadil - Vágner (55. Bednařík), Müller, Vorel, Emmer (K) - Simon, Krejza, Holý, Valda - Kobera (69. Pekárek), Kratochvíl (68. Kučera).