25.kolo: Dynamo - AFK Tuchlovice 3:2 (2:2)

16.05.2010 23:52

25.kolo, 16.5.2010 17:00

Dynamo - AFK Tuchlovice 3:2 (2:2)

Branky: 10. Válek, 37. Bondarev z PK, 55. Vrábel – 21. a 40. Jalaghonia. Rozhodčí: Hron. ŽK: 4:1. Diváci: 90.

Dynamo: Lorenc – Vrábel – Vágner, Dubský, Jindřich – Kymr (65. Žlab), Horký, Němec, Bondarev – Válek (65. Mašek), Pekárek (85. Klempt).

Dynamo si poradilo s Tuchlovicemi

Pro fotbalisty Dynama je vzhledem k postavení v tabulce I. A třídy každý bod důležitý. Tentokrát svěřenci trenéra Kaplana získali všechny tři, když zlepšeným výkonem ve druhém poločase přehráli nebezpečné Tuchlovice.

Už po deseti minutách hry uvolnil Pekárek Válka, a ten se trefil přesně pod víko – 1:0. Hosté ale opláceli stejnou mincí, po přesné přihrávce za obranu se trefil Jalaghonia.

V závěru poločasu padli další dva góly. Domácí poslal proměněnou penaltou za ruku jednoho z tuchlovických hráčů podruhé do vedení Bondarev, ale o tři minuty později srovnal po chybě domácí obrany opět Gruzínec Jalaghonia.

Po obrátce se domácí tlačili ve snaze vyrovnat do útoku a jejich úsilí bylo vyslyšeno hned po deseti minutách, kdy si na míč z rohového kopu naskočil Vrábel a vsítil vítězný gól zápasu.

„Soupeř byl velice kvalitní, hlavně oba útočníci byli výborní. Do dvacáté minuty jsme byli lepší, pak se hra vyrovnala. Na naše vedení hosté vždy reagovali rychlým vyrovnáním. Ve druhém poločase začali kluci hrát a šli za vítězstvím. Rozhodující byl přístup obou mužstev k utkání. Zatímco si hosté přišli především zahrát, my jsme museli vyhrát. A to se nám podařilo,“ řekl po zápase domácí trenér Daniel Kaplan.