26.kolo: SK Černolice - Dynamo 1:3 (0:3)

22.05.2010 10:22

26.kolo, 22.5.2010 17:00

SK Černolice - Dynamo 1:3 (0:3)

Branky Dynama: 14. Jindřich, 15. Pekárek, 20. Horký. Rozhodčí: Suchý. ŽK: 1:4. Diváků: 100.

Dynamo: Lorenc – Vrábel – Vágner, Dubský, Jindřich – Kymr, Horký, Němec, Válek (60. Klempt) – Mašek (76. Pešta), Pekárek (90. Kaplan).

Dynamo veze zlaté body z Černolic

Nečekaného úspěchu dosáhli fotbalisté nelahozevského Dynama na hřišti Černolic, kteří si díky první dvacetiminutovce vezou důležité tři body.

Gólovou smršť začal ve 14. minutě Jindřich, který hlavou po standardní situaci poprvé překonal domácího gólmana. O minutu později se hosté radovali podruhé. Po chybě domácím stoperů se po průniku ze strany prosadil Pekárek. Třetí gól přidal o pět minut později Horký, jehož centrovaný míč domácí gólman podcenil a ten zapadl vedle tyče do jeho branky.

Ve druhém poločase se domácí snažili o zkorigování výsledku, ale víc jak jeden gól jim už dobře hrající obrana Dynama v čele s gólmanem Lorencem nedovolila. „Během prvních dvaceti minut jsme dali tři góly a to bylo rozhodující. Pak už jsme se stáhli do obrany a náskok jsme udržovali. Vítězství jsme si zasloužili. Jsem rád, že si vezeme tři zlaté body zvenku,“ radoval se z vítězství trenér Dynama Kaplan.