26.kolo: Sokol Záryby - Dynamo 3:2 (3:2)

13.06.2015 22:46

26.kolo, 13.6.2015 17:00

Sokol Záryby - Dynamo 3:2 (3:2)

Branky: 30. Krulich, 32. Mikšovský, 41. Hallík – 10. Temirov, 43. Došek. Rozhodčí: Kabyl. ŽK: 1:4. Diváci: 77.
Záryby: Šulc – D. Vytlačil (85. Bureš), Mikšovský (58. Strýček), Hallík, Soukup – F. Valentin, Krulich, Mareček, Schütz ml. – T. Vytlačil, Školák (77. Reisinger).
Nelahozeves: Lorenc – Vágner, Dubský, Rada (75. Jindřich), Emmer – Mölzer, Holý, Kratochvíl, Hudeček – Temirov (50. Kaplan ml.), Došek.

Zárybští, kteří se stejně jako Kněžmost vrátí do okresu po pouhém roce, „upekli" těsnou výhru nad Dynamem Nelahozeves ještě do poločasové přestávky dvěma góly v rozmezí pouhých dvou minut. Závěrečné minuty pak daly příležitost k pobytu na trávníku i domácím náhradníkům, kteří se tam obvykle neobjevují. Platí to zejména o exministrovi Jaroslavu Burešovi, který působí v Zárybech jako vedoucí mužstva. Svých pět minut si jedenašedesátiletý matador na place náležitě užil, byť jeho šance v závěru zápasu ke gólu nakonec nevedla.