29.kolo: Dynamo - Nový Knín 6:2 (5:2)

11.06.2011 10:59

29.kolo, 11.6.2011 17:00

Dynamo - Nový Knín 6:2 (5:2)

Branky: 17. a 45. Pešta, 32. a 84. Jindřich, 43. Bondarev, 40. Kymr – 19. Ducho, 24. Plot. Rozhodčí: Zikmunda. ŽK: 1:1. ČK: 44. Kymr (D.). Diváci: 70.

Dynamo: Zavadil – Vrábel - Vágner, Špaček, Dvorský – Kymr, Horký, Jindřich, Bondarev (80. Miler) – Pešta (75. Adam Černý), Pekárek (82. Žlab).

Dynamo si domácí rozlučku užilo

Ve skupině A se naopak dařilo sestupujícímu Dynamu, které domácím divákům nabídlo na dlouho poslední výhru v I. A třídě, navíc nečekaně vysokou (6:2).

Gólostroj do sítě Nového Knína odstartoval Pešta. Hosté pak sice výsledek během sedmi minut otočili, zbytek poločasu ale patřil jednoznačně domácím, kteří zatížili konto soupeře dalšími čtyřmi góly.

Minutu před půlí sice přišla menší komplikace v podobě zbytečného vyloučení Kymra. Domácí ale po změně stran dokázali i v deseti zarovnat počet gólů na šest.

„Dnes jsme měli plánovanou rozlučku, tak jsem rád, že jsme zvítězili. Hosté byli v poli lepším družstvem, ale měli problémy s malým hřištěm. V koncovce jsme ale byli důraznější. Hosté chtěli hrát otevřený fotbal, my jsme z brejků dokázali využít okének v jejich obraně. Myslím, že naše vítězství bylo naprosto zasloužené,“ řekl domácí trenér Daniel Kaplan.