3.kolo: FC Jesenice - Dynamo 2:0 (2:0)

23.08.2008 22:32

3.kolo, 23.8.2008 17:00

FC Jesenice - Dynamo 2:0 (2:0)

Branky: M. Worofka z PK, Kotek. ŽK Dynamo: Vágner, Vrábel, Horký, Němec, Plicka.

Dynamo: Kratochvíl - Vágner, Vrábel, Špaček (Kratochvíl) Dvorský - Bondarev (Plicka), Němec, Horký, Kymr – Palamar, Pekárek.

Dynamo nechalo Jesenici všechny body

Dynamo Nelahozeves nekladlo domácím výraznější odpor.

Také ve svém druhé vystoupení na hřišti soupeře vyšli Nelahozevští naprázdno.

Ačkoliv neoplýval první poločas nijakou fotbalovou krásou, padl první gól již v desáté minutě, to když domácí po přísně nařízené penaltě skórovali do sítě Dynama – 1:0.

Místo reakce Nelahozevských však přišel druhý úder. Po brejku jesenického hráče, kterému se přes stopera hostů z Nelahozevsi podařilo odcentrovat, skórovala domácí Jesenice podruhé.

Dynamo Nelahozeve tak ani ve svém třetím utkání, resp. druhém na hřišti soupeře, v podzimní části této sezóny nedokázalo zvítězit a z Jesenice jede z prázdnou.

Trenér Dynama Nelahozeves Dan Kaplan si iluze o utkání nedělal:
„Bohužel nám chyběli dva důležití hráči Dubský a Jindřich. Navíc se kluci o pořádný výsledek nepoprali. Právě proto bych se ani nechtěl vymlouvat na přísně nařízenou penaltu. O zbytečných žlutých za řeči ani nemluvě,“ uzavírá zklamaný trenér Dynama D. Kaplan.