5.kolo: Dynamo Nelahozeves - FC Čechie Velká Dobrá 1:0 (0:0)

08.09.2019 01:14

Další domácí zápas zvládo dynamo "za pět minut dvanáct". Suboj dvou vyrovnaných týmů rozhodl pět minut před koncem Vojta Němeček.

Do té doby stály za řeč pouze dvě šance domácích. Ve 14. minutě dorážel vyraženou střelu Luboš Krejza, naneštěstí hodně mimo.

A ke konci poločasu vhodil David Valda rychle aut na volného Krejzu, ten přihrál na nabíhajícího Janovského ale jeho nepovedená střela skončila jen v náručí gólmana Pokorného.

Tolik výčet největších šancí dynama. Poslední šance ale již skončila gólem. V 85. minutě dostal Němeček parádní přihrávku a z levé strany propálil hostujícího gólmana - 1:0.

A-tým, SPORT INVEST I.A třída skupina A, 5.kolo 7.9.2019 17:00.

Dynamo Nelahozeves - FC Čechie Velká Dobrá 1:0 (0:0)

Branky: 85. Němeček.

Rozhodčí: Zdeněk. ŽK: Emmer, Krejza - Volman. Diváků: 57.

Dynamo: Zavadil - Vorel, Majerech (78. Kymr), Emmer (K), Jindřich, Krejza (72. Němeček), Holý, Valda (89. Minařík), Král, Janovský (58. Křtěn), Kulhánek (58. Kučera).

V. Dobrá: Pokorný - Zimerman, Volman, Dufek (K), Hrubý D., Hrubý J., Bílek, Porazil, Sekanina, Čampulka, Linhart.