6.kolo, FK Vysoká - Dynamo 5:1 (3:1)

29.09.2013 22:31

6.kolo, 29.9.2013 16:30

FK Vysoká - Dynamo 5:1 (3:1)

Branky: 17. Tříška z PK, 43. Vála, 45.+2 Pešan, 65. M. Skopka, 70. Rolenc – 10. Kratochvíl z PK. ČK: 17. Heimrath (Dyn.). ŽK: 5:1.

Vysoká: A. Fidrant – Sankot, L. Fidrant (73. Zeman), Trutnovský, M. Skopka – Pešan (80. Kupka), Tříška, Vála, Pražák – Rolenc, Vilda.

Dynamo: Heimrath – Vágner, Vrábel, Jindřich, Rada – Němec (17. Špaček), Strazzer, Dubský, Emmer – Kratochvíl, Kobera.

Vzájemný duel Vysoké a Dynama Nelahozeves potěšil domácí, kteří hosty hrající více než tři čtvrtiny zápasu bez vyloučeného brankáře „otrávili" v poměru 5:1. Hosté sice udeřili jako první, když Kratochvíl proměnil penaltu, zbytek zápasu už jim ale další radost nedopřál. Jako klíčový se ukázal moment ze 17. minuty. Hostující brankář Heimrath poslal k zemi Rolence, sudí Macháček nařídil pokutový kop a viníka „odměnil" červenou kartou. Protože Dynamo nemělo k dispozici náhradního gólmana, mezi tyče putoval Špaček, původně určený na střídání do pole. Tříška pak z penalty nasměroval svůj tým za obratem, který domácí dokonali v samém závěru prvního poločasu. Ve druhém už tři body nepustili a navýšili svůj náskok až na – pro hosty krutý – čtyřbrankový rozdíl.