7.kolo: Dynamo - Milín 3:1 (2:0)

18.09.2010 09:49

7.kolo, 18.9.2010 17:00

Dynamo - Milín 3:1 (2:0)

Branky: 43. a 56. Mašek, 16. Plicka – 51. Rom. Rozhodčí: Klečka. ŽK: 1:3. ČK: 0:1. Diváci: 70.

Dynamo: Zavadil – Vrábel – Jindřich, Dubský, Dvorský – Kymr, Horký (77. Vágner), Válek, Plicka (65. Šnýdr) – Mašek, Pekárek.

Milín zlobil Dynamo i v deseti

Fotbalisté Dynama dokázali v domácím prostředí opět naplno bodovat a stále se drží v popředí tabulku I. A třídy skupiny A. Hosté z Milína se ale ukázali v dobrém světle a cesta za třemi body nebyla jednoduchá.

V 16. minutě po dlouhém autu Dubského posunul míč Vrábel na Plicku, a ten poprvé rozjásal domácí příznivce. Dvě minuty před přestávkou hosté faulovali ve vyložené pozici a po červené kartě šli do deseti. Z nařízeného přímého kopu se navíc krásně trefil Mašek – 2:0. Hosté ani v deseti nechtěli prodat kůži lacino a domácím zatápěli. Definitivní klid přinesl domácím až třetí gól z kopačky Maška.

„Získané body samozřejmě těší, ale hra se mi tentokrát vůbec nelíbila. Naše vítězství bylo hodně upachtěné a vybojované, o to je ale cennější,“ uvažoval nahlas domácí trenér Daniel Kaplan, který dodal: „Hosté předvedli dobrý výkon. Ve svém středu mají dobré fotbalisty, kteří nám hodně zatápěli i v deseti. Měli jsme s tím velké starosti. Jsou to pro nás zlaté body.“