8.kolo: TJ Jíloviště - Dynamo Nelahozeves 0:2 (0:1)

30.09.2018 23:17

Zápas očima trenéra Daniela Kaplana: Začátek zápasu patřil domácím, vypracovali si dvě šance po standardních situacích, obě vyřešil golman Zavadil, první vyrazil na tyč a druhou chytil. Od 20.minuty se hra vyrovnala a my pomalu začinali mít převahu. Do poločasu jsme si vypracovali tři šance, poslední v 45.minutě jsme proměnili. Standardní situaci rozehrával VOREL, našel nabíhajícího KRÁLE a ten dostal míč do sítě - 0:1.

Druhý poločas se již odehrával v naší režii a domácí jsme do vážnější šance nepustili. Vypracovali jsme si několik příležitostí, ale ne a ne dát druhou branku. V 83.minutě se nám to podařilio a po krásné akci střelou k tyči přinesl JINDŘICH klid na hřiště i na lavičku - 0:2.

Na závěr ještě lehké interview:

Dane, co myslíš je Dynamo z nejhoršího venku nebo bude ještě problém s udržením soutěže?

Mají padat až 4 týmy a my se tomu chceme vyhnout a hrát kolem 8 místa.

Máš už teď v hlavě nějaké případné posily na jaro, nebo to odkopete se současnou sestavou?

To opravdu nevím, vždy se snažíme udržet kádr a na posily je dost času.

A-tým, SPORT INVEST I.A třída skupina A, 8.kolo 29.9.2018 16:30.

TJ Jíloviště - Dynamo Nelahozeves 0:2 (0:1)

Branky: 45+2. Král, 83. Jindřich.

Rozhodčí: Budil. ŽK: Adamča, Khun, Janoušek V. - Křtěn, Palička, Jindřich. ČK: Janoušek V. (JÍL) (po druhé žluté). Diváků: 46.

Jíloviště: Blažek - Bezpalec, Janoušek F., Janoušek V., Siegl, Šorna (K), Pecháček, Frank, Khun, Rezek, Adamča.

Dynamo: Zavadil - Emmer (K), Vorel, Jindřich, Král - Valda, Kulhánek, Palička, Simon - Křtěn, Janovský.