Barvy Dynama drží nad vodou jen starší žáci

08.04.2017 19:05

Starší žáci odehráli zápas s Mělníkem již v pátek. Dokázali se vyvarovat zbytečných chyb které je stáli body v podzimním zápase, a ukázali Mělníku kde že se hraje lepší fotbal. Hrdinou zápasu se stal Michal Branse který pět minut před koncem dal vítězný gól a poslal všechny tři body do Nelahozevsi.

Áčko dnes nastoupilo v Lužci. Bohužel týmu se v posledních zápasech, i přes nespornou snahu, moc nedaří a po slušných prvních poločasech nechává body soupeřům ve druhé půli. Nebylo tomu jinak ani dnes. V půli vedlo 2:1, ve druhé tři dostalo. Lužecký obrat skore režíroval ex-ligový Hromádko, jenž hned z kraje druhé půle vyrovnal. Po hodině hry domácí dvěma rychlými góly udávají konečnou podobu výsledku.

Starší přípravka, respektive její torzo doplněné hráči mladší přípravky se zúčastnilo kralupského turnaje Mero cup. Vzhledem k rozmanité věkové škále nebyl na výsledky kladen žádný důraz. Turnaj služil pouze na rozehrání. Konečné 10.místo bylo celkem předvídatelné, předvedená hra byla ale skvělá. Hráči si to užili.

Mladší přípravka měla volný los. Poslední mančaft minipřípravka odjela hájit barvy do Neratovic, ale ani nejmenším se příliš nevedlo.

A-tým, FITPARTNER GASTRO I.B třída skupina B, 16.kolo 8.4.2017 16:30

AFK Eletis Lužec - Dynamo Nelahozeves 4:2 (1:2)

Branky: 27. Kučera, 46. Hromádko, 60. Kučaba, 66. Uher - 25. Kratochvíl, 28. Bednařík.

Rozhodčí: Palek. ŽK: Uher, Kerpl - Vágner, Jindřich, Bednařík, Mykulychynskyi. Diváků: 200.

Lužec: Prislupský - Hromádko (80. Levý), Uher, Tauchamnn D., Tauchmann M. (K), Kučaba M. (85. Kučaba J.), Tauchmann P., Kučera, Roučka (64. Krepl), Lafek, Stejskal.

Dynamo: Zavadil - Kobera (63. Pekárek), Mykulychynskyi, Jindřich, Fomin, Kratochvíl (68. Simon), Vágner, Minařík, Holý (76. Došek), Lazarchuk, Bednařík.

---

Starší žáci, Okresní přebor, 16.kolo, 7.4.2017 17:30

FC Mělník B - Dynamo Nelahozeves 3:5 (0:0)

Branky: 42. a 56. Miřatský, 57. Kasáček - 36. a 46. Jareš, 61. a 67. Hájek, 64. Branse.

Rozhodčí: Obrajtr. Diváků: 30.

Dynamo: Rieger - Bálek, Kratochvíl, Chládek, Němeček, Jareš (K), Hájek, Branse, Folbrecht, Mikš, Novák, Šebesta, Malotínský, Plzák, Pitucha.