Čtyři minuty od bodu

21.11.2018 07:13

V posledním kole přijel na nelahozevskou půdu jeden z favoritů soutěže Vestecká Viktoria. Zkušený tým dirigovaný bývalým sparťanským kapitánem Jirkou Novotným rozehrál na dynamu slušnou partii. Již ve 4.minutě mohli jít hosté do vedení, kdyby se Michálkovi v tisíciprocentní šanci nezamotal pod nohy.

Celý první poločas se hrál pěkný rychlý fotbal ve vestecké režii ale ani jedna strana si nevypracovala takovou šanci která by mohla změnit skore.

O poločase dal v kabině trenér Kaplan domácím asi pořádný céres protože po změně stran se na hřišti představil úplně jiný tým. Najednou se role otočili a byli to domácí kdo řídil hru. Bohužel několik velikých šancí zůstalo nevyužito a tak se stalo to nejhorší.

Čtyři minuty před koncem si nikým neatakovaný Václav ZVĚŘINA navedl balon na střed šestnáctky a pěkným lobem se mu povedlo přehodit všechny včetně golmana Zavadila - 0:1.

Více se už nestalo a hosté si tak odvážejí všechny tři body a upevňují si třetí pozici v soutěži.

 

A-tým, SPORT INVEST I.A třída skupina A, 15.kolo 17.11.2018 13:30.

Dynamo Nelahozeves - TJ Viktoria Vestec 0:1 (0:0)

Branky: 86. Zvěřina.

Rozhodčí: Klápa. ŽK: Křtěn - Zvěřina. Diváků: 53.

Dynamo: Zavadil - Emmer (K), Vorel, Dubský, Jindřich - Janovský (74. Král), Simon, Holý, Křtěn - Krejza, Kratochvíl Zd. (55. Palička).

Vestec: Mašek - Kozák, Stráňava, Bílek, Franc (77. Zvěřina), Novotný (K), Matysík, Michálek, Maňák, Havránek (46. Hornát), Štumpf.

 

 

---

V závěrečném zápase podzimu jsme hostili druhý tým tabulky, takže se vlastně hrálo o titul podzimního „půlmistra“. Byl to těžký zápas plný nepřesností a neproměněných šancí, kdy se skóre převalovalo ze strany na stranu. Soupeř šel brzy do vedení, nám se podařilo vyrovnat až po 10 minutách. Pak nám Kostelec o gól utekl ještě jednou, ale dvěma rychlými brankami jsme do poločasu vývoj obrátili. Druhá půle byla spíše bojovná než fotbalová, v závěru mohl definitivně rozhodnout Jirka, ale trefil z voleje levou tyč! Bohužel záhy poté soupeř vyrovnal a vypadalo to na penaltový rozstřel. V nastaveném čase nás Kostelec zatlačil do obrany a dokonce také nastřelil tyčku. Z následujícího útoku jsme však potvrdili pravidlo „nedáš-dostaneš“ a Kryštof z velkého vápna prostřelil vše, co stálo míči v cestě do brány a zajistil nám vítezství!

Po podzimu a čtyřech předehrávaných kolech vedeme tabulku o 4 body před druhým týmem STM Čečelice/Byšice. Kostelec je třetí.

Ziskem 34 bodů jsme si už s předstihem zajistili účast v lepší skupině nadstavbové části.

 

Dorost, okresní přebor, předehrávka 15.kola 17.11.2018 10:00

STM Dynamo/PTZ Nelahozeves - SK Labský Kostelec 4:3 (3:2)

Branky: 13. Jareš P., 30. Kochman R., 32. Ludický, 93. Balhar - 4., 26. a 85. Novák D..

Rozhodčí: Kulhánek. ŽK: Balog (KOS). Diváků: 20.

Dynamo/PTZ: Novák J. - Balhar, Jareš P., Němeček, Chládek, Kochman R., Branse, Kratochvíl V., Hájek, Ludický (K), Chodora, Šebesta J., Šebesta D., Indrouch, Fišer.

Kostelec: Capouch - Suchý, Kratochvíl L., Turčák, Říha, Banga, Novák D., Soukup, Vojtěch, Dolejš (K), Kocourek, Maško, Balog, Prchlík, Musil, Brož.

 

 

---

Starší přípravka, přátelsky 17.11.2018 10:00

Vltavan Chvatěruby - Dynamo Nelahozeves 6:14 (4:6)

Branky Dynama: Denk 6, Schäffer 6, Fikejs 2.

Dynamo: Samec D. - Schäffer, Bechyňová, Moučka, Denk, Fikejs, Sopčák D..

 

 

---

Mladší přípravka, okresní přebor 11.kolo 18.11.2018 10:00

SK Postřižín - Dynamo Nelahozeves 5:5 (3:3)

Branky Dynama: nehlášeny.

Dynamo: Kratochvíl T., Hlavačka, Lupínek, Moravec, Šebele, Richtrmoc, Laibl M., Vymětalík V..