Další výhra

10.06.2013 09:30

Po čtrnácti denní pauze, kdy hráči Dynama odehráli jen jeden zápas, kdy nastoupili k pohárovému utkání v Libčicích nad Vltavou a uskutečnil se jen jeden trénink, protože hráči měli jiné starosti než myslet na fotbal, nastoupili hráči Dynama k utkání proti týmu Tuchoměřic, kde na podzim prohráli 2:0 a měli jim co vracet. K domácí hrozivé marodce se se přidal ještě Kymr, který musel sloužit a tak domácí opět nastoupili ve slepené sestavě. Ale nebylo to znát. V úvodu utkání byli domácí jasně lepším týmem, kdy hosty pomalu nepustili ani za půlku. Vybojovali si i několik šancí. Těsně před zápasem se hostům zranil brankář, ale jeho náhradník chytal famózně. I tak ale přišel trest, ve 29. minutě začala akce u domácího obránce Vágnera, který přihrál balon dopředu, který se dostal v poslední době výborně hrajícímu Kratochvílovi, který vystřelil a míč trefil tyčku, ale odrazil se k domácímu Horkýmu a ten famózní střelou do rohu brány nedal hostujícímu brankáři šanci - 1:0. Ve zbytku poločasu iniciativu zápasu převzali hosté z Tuchoměřic, ale domácí obrana hrála opět skvěle. Takže do kabin se šlo za stavu 1:0 pro domácí. V úvodu druhého poločasu se hrálo vyrovnané utkání, na obou stranách byly vidět spíše fauly a rozhodčí to trestal žlutými karty, některé zákroky by si zasloužily určitě kartu červenou, ale rozhodčí nechtěl ani jednomu týmu „ublížit“. Po jednom faulu těsně za vápnem domácích hráči Tuchoměřic zahrávali trestný kop a hostující hráč to trefil famózně - 1:1. Zbývalo asi 20 minut do konce. V 80. minutě domácí Vágner hlavičkoval míč až do vápna, kde čekal Strazzer, k němu se přiřítili hned dva hráči Tuchoměřic a faulovali ho - penalta pro domácí. Po velkém váhání se k míči postavil Kratochvíl - nedal brankáři šanci - 2:1. Hosté, kteří s penaltou absolutně nesouhlasili, se ve zbytku zápasu akorát vztekali a na odpověď ani nedostali příležitost. Domácí tedy opět vyhráli a jelikož týmy, který jsou za Dynamem ztráceli, Dynamo už nikdo nemůže přeskočit na prvním místě a tím pádem Dynamo vyhrálo soutěž. Podruhé za sebou skončí Dynamo na prvním místě, loni v okresním přeboru Mělnicka, letos v B třídě středočeského kraje.