Demolice boleslavi nás vynesla na druhé místo, o skóre za Dolní Bousov.

13.05.2018 20:24

Dynamo vkročilo do zápasu v překopané základní sestavě (kvůli některým výkonům z minulého utkání v Lužci). Na hřišti tak byla od začátku znát zkušenost. Dynamo vlétlo na boleslav ve velkém stylu a zejména domácí ikona Michal PEKÁREK řádil jako "zamlada", byl totiž v prvním poločase u všeho podstatného.

Již v 7.minutě se prohnal po levé straně, centrem našel Luboše KREJZU jenž předvedl skvělou orientaci ve vápně když přiťukl nabíhajícímu Zdendovi KRATOCHVÍLOVI - 1:0.

O půl hodiny později si to všichni tři zopakovali, PEKÁREK opět pronikl do vápna, přihrál KRATOCHVÍLOVI ten přirazil KREJZOVI a hotovo - 2:0.

Pět minut před koncem první půle se podél špílmachra boleslavi Jiřího NOVÁKA prohnal Zdenda KRATOCHVÍL, Novákovi už nezbilo nic jiného než zatáhnout za ruční brzdu a poslat Zdeňka na zem. Rozhodčí nekompromisně vytasil červenou kartu a poslal bývalého ligového hráče Jablonce do sprch.

Pět minut po změně stran využilo dynamo převahu jednoho muže v poli a dvěma slepenými góly ukončilo boleslavské naděje na jakýkoliv bodový zisk. 50.minuta Jarda EMMER centruje z leva, nachází Luboše KREJZU a ten nikým neatakován uklízí balon za hostujícího golmana - 3:0.

O minutu později se ke střele z velkého vápna odhodlal Lukáš SIMON a prostřeluje nešťastného Šejvla - 4:0.

Za hosty koriguje výsledek Jan VODÁK (domácí totiž hrají v exhibičním tempu a zapomínají bránit) - 4:1.

Poslední gól zajistili střídající hráči. 75. minuta, David VALDA se prohnal kolem obránce a naservíroval gólovku Pavlovi KOBEROVI ten jí nepohrdl a zvýšil na konečných 5:1.

A-tým, PRODIET I.B třída skupina B, 21.kolo 12.5.2018 17:00

Dynamo Nelahozeves - FK Slavoj Stará Boleslav 5:1 (2:0)

Branky: 35. a 50. Krejza, 7. Kratochvíl, 51. Simon, 75. Kobera - 58. Vodák.

Rozhodčí: Velebil. ŽK: Šmejkal, Bláha, Šejvl T.. ČK: 40. Novák Jiří (všichni BOL). Diváků: 65.

Dynamo: Zavadil - Emmer (K), Vorel, Müller, Jindřich - Kulhánek D., Holý, Simon (67. Kobera), Kratochvíl (57. Kučera) - Krejza (69. Bednařík), Pekárek (46. Valda).

Boleslav: Šejvl T. - Voženílek, Cruz (K), Staněk (90. Bušínský), Kulhánek V., Novák Jiří, Bláha, Novák Jak. (55. Šejvl Jak.), Vondra (62. Štěpánek), Vodák, Šmejkal (74. Matějovský Jos.).