Dobrovice odjeli s debaklem

07.04.2018 19:51

Na Dynamu byl dnes k vidění parádní zápas. Hosté z Dobrovic nebyli domácím kvalitním soupeřem. Od začátku utkání se dostali pod tlak který korunovali ve 24.minutě gólem Honza VOREL a Pavel KOBERA. Prvně jmenovaný rozehrál volný kop a perfektně našel Koberovu hlavu - 1:0.

Na další trefu se čekalo až na začátek druhého poločasu a padá na vrub hostujícího golmana. Ten si vyběhl pro dlouhý balon mimo pokutové území k lajně, jenže situaci podcenil, Michal PEKÁREK tam byl o chlup dříve a v klidu poslal balon před bránu kam si naběhl Luboš KREJZA a do odkryté branky zakončuje - 2:0.

O 7 minut později, další z mnoha útoků, Krejza se snaží prodrat do velkého vápna ale všimne si naběhnuvšího Dana KULHÁNKA, balon mu přenechá a jarní posila se z hranice PÚ nemílí - 3:0.

79. minuta, do vápna se z pravé strany natlačil Lukáš SIMON a nedává prudkou střelou golmanovi šanci - 4:0.

O minutu později, vlastně prakticky hned po rozehrávce hostí se balon dostává opět na kopačky dynama. Následuje dlouhý balon do PÚ, k němu se dostává Luboš KREJZA a se štěstím přehazuje golmana - 5:0.

Hosté se ještě zmohli na upravení výsledku, po ojedinělém útoku se z otočky ranou k tyči trefuje LOEW - 5:1.

A-tým, PRODIET I.B třída skupina B, 16.kolo 7.4.2018 16:30

Dynamo Nelahozeves - FK Dobrovice B 5:1 (1:0)

Branky: 48. a 80. Krejza, 24. Kobera, 55. Kulhánek, 79. Simon - 88. Loew.

Rozhodčí: Kaucký. ŽK: Krejza, Kučera (oba DYN). Diváků: 80.

Dynamo: Zavadil - Emmer (K), Vorel, Vágner, Bednařík (53. Kučera), Kulhánek, Valda, Holý, Krejza, Kobera (63. Kratochvíl), Pekárek (65. Simon).

Dobrovice: Abelovský - Mráček, Macko, Kovach, Bartoň, Jakubec (68. Loew), Tuma (K), Gába (85. Herink), Hrdlička (61. Kopecký), Konečný (65. Vejvoda), Vajgl.