Dynamo opět neporaženo!

28.04.2013 12:19

Dynamo na domnácím hřišti tentokrát nastoupilo proti týmu z Kladna, které v tabulce uzavírá tabulku I.B třídy, ale na jaře ještě neprohrálo. Takže se čekalo vyrovnané utkání. A tak to také vypadalo, z počátku utkání se hrálo vyrovnané utkání, kdy bylo plno nepřesností na kopačkách obou soupeřů, ani jednomu týmu se nedařilo na pomalém terénu na hřišti Dynama přihrát finální přihrávku. Více měli balon na kopačkách hráči Kladna, ale do šancí, popřípadě do náznaku šancí se dotávali domácí. Hlavičkou mohl skorovat Krejza, havel, ani jeden nezamířil přesně. Po rohovém kopu měl před sebou odkrytou bránu domácí záložník Strazzer, ale leknul se vyložené šance a první gol v dresu Dynama zatím nedal. Tak to musel vzít na sebe domácí kanonýr Krejza, který po dlouhém autu Vágnera, vybojovaném balonu domácího záložníka, který připravil šanci pro Krejzu a ten nadvakrát překonal hostujícího golmana přesnou ránou k tyči. Byl to jeho devátý gol, kdy přidá svoji jubilejní terfu? Ani ne za 5 minut měl naprosto stejnou šanci opět domácí Krejza, ale hostující brankář zázračně vytáhl střelu na roh. A za stavu 1:0 pro domácí se šlo i do šaten. V druhém poločase se čekal tlak Kladna, ale domácí obrana si už na toto zvykla. A přesně tak to bylo. Hostující tým měl opět více ze hry, ale nepřicházela žádná finální přihrávka do šance. Hostující hráči ohrožovali domácího brankáře jen z dálky, ale domácí brankář Lorenc si se všemi střelami poradil. Domácí hráli jen na brejky, ale ani jednu šanci nedokázali domácí využít a tak to byly nervy až do konce. Ale trest nepřišel a Dynamo opět vyhrálo.