Dynamo opět vyhrálo a nedostalo gol

21.04.2013 20:38

Hráči Dynama zajížděli na hřiště Unhoště, tým, který na jaře zatím neztratil ani bod. Dynamo opět nehrálo v nejsilnější sestavě, tentokrát opět chyběl zraněný Kaišev. Do utkání lépe vstoupilo Dynamo, mělo více balon na svých kopačkách a hrozilo nejvíce po dlouhých autech Vágnera, s kterými měli domácí velké problémy. I přes výškovou převahu domácích si domácí nevěděli rady hlavně s Krejzou, který dělal největší problémy domácím obráncům. Po jednom z dlouhých autůch na Krejzu doprostřed hřiště se Krejza uvolnil a vyslal nebezpečnou střelu k tyči, která těsně minula branku. Po jednom z faulů kopal opět hostující Krejza trestný kop, ale trefil domácího hráče a po dorážce trefil spoluhráče do ruky. Domácí měli šanci po jednom z brejků, kdy po pravé straně proběhl domácí záložník, po zemi nebezpečně nacentroval před bránu, kde dobíhal domácí útočník, ale díky hostujícímu obránci nezakončil do prázdné branky. Po dalším dlouhém autu Vágnera na Krejzu, který posunul na Horkýho, který dvakrát vystřelil a druhá střela skončila v síti domácích, to vše se událo ve 45.minutě a domácí dostali gol do šatny, tzn. že první poločas skončil výsledkem 0:1. Druhý poločas se očekával tlak domácích, ale ten přišel až tak od 55.minuty, do té chvíle se hrálo vyrovnaně. Domácí hlavně nakopávali dlouhé balony, ale hostující obrana hrála opět bezchybně. Největší šance přicházeli po rohových kopech, ale ani jedna šance neskončila v bráně hostů. v 80.minutě spadnul domácí hráč v pokutovým území, ale rozhodčí jen zakroutil hlavou, hrálo se dále. O 2 minuty později hostující Vrábel zahrál rukou, ale vše se odehrálo před pokutovým územím a domácí zahrávali jen přímý volný kop, který skončil nad bránou hostů. Potom už si domácí nevytořili žádnou šanci a hosté opět vyhráli a opět nedostali branku a dostali se do čela tabulky po zaváhání Tatranu Rakovník.