Dynamo opět za 3 body!

14.04.2013 10:29

Po vyhraném utkání s prvním Hýskovem hráči Dynama hráli opět utkání na domácím hřišti, tentokrát s hráči Jenče. Utkání začalo v poklidném tempu, kdy domácí byly lepším týmem a měli pár náznaků šancí, kdy šel po dlouhém autu sám na brankáře Kymr, ale nedal. Tak musel opět zaúřadovat domácí Kratochvíl, který po vítězním golu do sítě Hýskova přidal branku i v utkání s Jenčí, která se opět ukázala jako vítězná. Do poločasu Dynamo přidalo ještě jeden gol, kdy se trefil domácí kanonýr Krejza a do kabin se šlo za stavu 2:0 pro domácí. Druhý poločas začal stejně jako první, domácí byly lepším týmem, vypracovávaly si šance, ale gol nepřicházel. Po jednom z brejků ale domácí trestaly, po nahrávce Kratochvíla šel sám na bránu Kymr a po dloubáku zvýšil na 3:0 pro domácí. Utkání se dohrávalo v poklidném tempu, kdy domácí měli šance ke skórování a ještě jednu šanci využil Krejza, kdy dal svůj druhý gol v utkání a zvyšoval na konečných 4:0. Tímto výsledkem se Dynamo minimálně do neděle dostalo na 1.příčku.