Dynamo oslavilo v Neuměřicích jako první tým hattrick!

01.07.2007 19:36

Poprvé v historii fotbalového Memoriálu Václava Bušila v Neuměřicích se některému týmu podařilo vyhrát turnaj potřetí v řadě.

Ve 27. ročníku to dokázali borci Dynama Nelahozeves, kteří tím potvrdili úlohu favorita. Kombinovaný tým vedený Antonínem Šimkem v obou vystoupeních nastřílel po šesti gólech. V sobotu se mu postavil třetitřídní Slavoj Zvoleněves, který v pěkném, ofenzivním a bezstarostném utkání porazil 6:4. Ve druhém sobotním souboji rozhodli domácí o výhře 4:3 nad Nigerijci z Reagge Boys až v 85. minutě.

Utkání o třetí místo se trochu vymklo víkendovým zvyklostem, padl totiž jediný gól. Do sítě Reagge Boys ho vstřelil opět chvíli před koncem zvoleněveský M. Simik a zajistil svým barvám třetí pozici.

Ve finále na sebe narazili domácí, kteří se na jaře loučili s okresním přeborem, a Nelahozeves sestupující z toho krajského. Hosté po první půli vedli 1:0, v polovině druhé přidali další dva góly, čímž neuměřická naděje uhasla. Ve zbývajícím čase měli Nelahozeveští jednoznačně navrch a vyhráli 6:0. Mezi pořadateli vládla s průběhem turnaje, jenž se odehrál o pouti, spokojenost. „Po oba dny přišlo sto padesát platících diváků,“ pochvaloval si sekretář Neuměřic Antonín Kunert.