Dynamo po 7 zápasech našlo přemožitele!

09.11.2012 18:10

Hráči Dynama dohrávali odložené utkání s Mutějovicema. Utkání se hrálo na umělé trávě na Tatranu Rakovník. Dynamo hrálo bez zkušeného zadáka Maria Kaiševa, který nedostal volno v práci. A bylo to znát! Ze začátku utkání hráči Mutějovic procházeli přes levou stranu hostujícího týmu jak kdyby tam stály kuželky, měli několik hrozivých centrů z levé strany, ale hráči Dynama to přežili, několikrát zachraňoval Vrábel, 2x odkopával z malého vápna míč Vágner nebo chytil střelu hostující golman Lorenc. Postupem času se hra vyrovnávala a do kabin se šlo za stavu 0:0. Po přestávce se začalo opatrně, byly chyby na obou stranách a utkání se kouskovalo. V 71.minutě udeřili domácí, kde po chybě na půlce hřiště a prohranýho souboje Vrábela s hostujícím útočníkem se po centru před bránu trefili domácí do prázdné brány - 1:0. Hned po rozehrání a dlouhém balónu šel sám na brankáře hostující Havel, ale chybělo 20 cm k vyrovnání. O 3.minuty později mohli hosté opět vyrovnat, ale opět chybělo pár centimetrů Dubskému. Hosté dál tlačili, měli náznaky šance, ale nedařilo se jim dostat do zakončení. Až v posledních pěti minutách měli několik standartek a závarů před bránou, ale nedokázali skórovat a tak odešli po sedmi zápasech poražení.

Hráč utkání: útočník Mutějovic s číslem 10