Dynamo poprvé prohrálo!

18.02.2013 18:58

Hráči Dynama odehrálo další zápas na umělé trávě na Mělníku, tentokrát s týmem Záryb, kteří hrajou stejnou soutěž a to B třídu. Hráči Dynama se sešli v jedenácti lidech, na střídačce byl jen vedoucí mužstva Zbyněk Špaček. A bylo to znát! Utkání začalo a hrálo se jen na jedné polovině, a to na polovině Dynama. Hráči Záryb si nahrávali před šestnáctkou Dynama jak nejlepší házenkáři světa, ale k šanci se nedostávali. A z ojedinělé šance přišel trest, po brejku Dynama dal gol Kymr. Utkání pokračovalo ve stejném scénáři a tentokrát přišel trest - a ne jeden! Po rohu se trefili hráči Záryb a hned po rozehrání a chybě hráčů Dynama hráči Záryb otočili utkání. A tak skončil i 1.poločas, který Záryby vyhrály 2:1. V druhé půli se hra vyrovnala a Dynamo mělo jednu šanci za druhou. Ať už Krejza, Kymr, Špaček a nebo v minimálně třech stoprocentních šancí Kratochvíl, Dynamo nemělo svůj den. A tak hráči Záryb museli pomoc Krejzovi, který po nabídce o obránce záryb dával do prázdné brány - 2:2. Utkání se pomalu chýlilo ke konci, obě mužstva se už viděli v kabině, ale z nečekané šance Záryb přišel trest, Záryby daly 5 minut před koncem rozhodující gol na 3:2.