Dynamo se vrátilo na vítěznou vlnu!

05.11.2012 17:08

Dynamo doma přivítalo desátý celek soutěže z Lán a chtělo odčinit zaváhání z utkání s Lidicemi, které se hrálo na stejným hřišti před čtrnácti dny a kdy domácí po dlouhé době zaváhali a odnesli si ze hřiště "jen" 1 bod. Do zápasu konečně po dlouhé době naskočil domácí kapitán Jaroslav Vrábel, který chyběl kvůli nataženému stehenímu svalu. Utkání s Lány nezačalo pro domácí vůbec dobře a hned v 6.minutě se hosté ujali vedení, byl to jejich teprve druhý gól na hřišti soupeře. Domácí se ale nezhroutili a běhěm 2 minut otočili utkání, v 19.minutě se trefil domácí Jindřich a ve 20.minutě skóroval Zdeněk Kratochvíl. Ve 42.minutě dal gól do šatny na 3:1 domácí Michal Rada a zdálo se, že hosté už se nevzchopí. 1.poločas byl sice vyrovnaný, ale produktivitu předvedli jen domácí. V poločase střídal zraněný domácí hráč Jakub Havel. 2.poločas začal z obou stran opatrně, s přibývajícím časem měli hosté více ze hry, ale domácí ukázali smrtící brejky. V 63.minutě se trefil po individuální akci domácí kanonýr Luboš Krejza a v 65.minutě po krásné přihrávce Krejzy a úniku Tomáše Milera zvýšili domácí na 5:1 a bylo rozhodnuto. Utkání už se jen dohrávalo a v 76.minutě dal na 6:1 domácí Jindřich, který mohl za pár minut po své druhé brance završit hattrick, ale odmítnul svou vyloženou šanci a jak řekl po zápase v domácí kabině, nechtěl platit něco málo do kasy.

Nejlepší hráč utkání: Jaroslav Jindřich (Dynamo Nelahozeves)