Dynamo urvalo 3 body!

06.04.2013 21:33

Dynamo v prvním domácím zápase jarní části sezony nastoupilo proti týmu z Hýskova, vedoucímu týmu B třídy. Dynamo na podzim odjíždělo ze hřiště soupeře s prohrou 3:0 a na domácím hřišti jim to chtěli vrátit. Čekal se tuhý boj o každý metr hřiště a tak to i od začátku vypadalo. Hned v 5.minutě se sám na bránu řítil domácí útočník Kratochvíl, ale ležérním zakončením trefil jen golmana. Hrál se vyrovnaný první poločas, ale domácí měli více šancí, kdy Kratochvíl měl druhou 100% šancí, ale opět nedal a držel se opět za hlavu. Až svou třetí šanci proměnil, po sklepnutí Krejzy střílel k tyči, kdy golman hostí neměl šanci na míč dosáhnout. Po první brance domácích měl hostující hráč jak se říká "kecy", že hlavičkující Krejza fauloval hostujícího hráče, ale rozhodčí mu dal žlutou kartu, hostující hráč nepřestal mít řeči, rozhodčímu došla trpělivost a dal mu druhou žlutou kartu a tím pádem červenou, ve 40.minutě musel pod sprchy. Po hvizdu ukončení prvního poločasu se hostující hráči sesypali k rozhodčímu, ale zbytečně. Čekal se tuhý boj ve druhém poločase. A tak to i vypadalo, hosté vlítli do druhého poločasu a vytvořili si pár náznaků šance. Ale bez výsledně. Hosté byli lepším týmem, ale domácí si vypracovávali šance. Minimálně 5 šancí mohli domácí proměnit, ale neproměnili. A přišel trest, v 75.minutě hostující rozehrávali přímý kop a míč se od domácího hráče odrazil do domácí brány, jenže pomezní rozhodčí zamával offside. Takže se rozehrávalo od brány domácích a gol nebyl uznaný. Hostující hráči se sesypali kolem pomezního rozhodčího, ale k ničemu to nevedlo. Jen k nadávání na hlavního, či pomezního rozhodčího, což k fotbalu nepatří. Utkání se dohrávalo tak, že se pořád přerušovalo po faulech ať už hostů, či domácích. Utkání skončilo a domácí vydřeli důležité 3 body po vítězství 1:0. Hosté odjížděli bez bodu.