Dynamo vyválčilo v Průhonicích bod.

14.10.2018 20:16

Venkovní zápas opět očima trenéra Dana Kaplana:

"Začátek zápasu byl od všech aktérů na hřišti nervózní, všichni si uvědomovali důležitost zápasu. Po 20 minutách jsme začínali mít mírnou převahu, kterou jsme potvrdili vedoucí brankou.

Lukáš SIMON prostrčil uličkou míč mezi obránci a samostatný nájezd na brankáře JANOVSKÝ proměnil - 0:1.

Druhý poločas do 15 minuty nepřinesl moc fotbalových akcí. Domácí po chybě naší obrany vyrovnali na 1:1 a začali hrát útočný fotbal, vypracovali si několik šancí které bravůrně zlikvidoval brankář Zavadil.

Roman nám vychytal důležitý bod,v penaltách se překonával, ale našim střelcům zvlhl trestuhodně prach".

A-tým, SPORT INVEST I.A třída skupina A, 10.kolo 14.10.2018 16:00.

Spartak Průhonice - Dynamo Nelahozeves 1:1 (0:1) np. 4:3

Branky: 57. Bereš - 22. Janovský.

ŽK: Jemelík, Souček, Zelenka, Mezei, Bureš - Holý, Valda, Kratochvíl Zd., Krejza. Rozhodčí: Kvasnička. Diváků: 78.

Průhonice: Fišer - Kotýnek (46. Veverka), Dobiáš (89. Kroh), Bábová, Douda, Jemelík, Mezei (70. Szatmari), Bareš (K), Bureš, Zelenka, Souček.

Dynamo: Zavadil - Emmer, Vorel, Dubský, Kulhánek, Valda, Simon (90. Branse), Janovský (67. Palička), Holý, Křtěn (79. Krejza), Kučera (73. Kratochvíl Zd.).

---

Dorost, okresní přebor, 8.kolo 13.10.2018 11:00

STM Dynamo/PTZ Nelahozeves - STM Horní/Dolní Beřkovice 14:2 (8:0)

Branky: 6., 28., 50. a 65. Ludický, 2. a 90. Hájek, 9. a 30. Kochman, 18. a 75. Němeček, 7. Chládek, 38. Branse, 55. Chodora, 62. Kratochvíl V.. - 70. a 72. Tajč.

Rozhodčí: Pixa. ŽK: bez. Diváků: 20.

Dynamo/PTZ: Novák J. - Balhar, Jareš P., Němeček, Chládek, Kochman R., Fišer, Branse, Kratochvíl V., Hájek, Ludický (K), Šebesta J., Indrouch, Chodora, Šebesta D..

Beřkovice: Šoltés (K) - Čermák, Tajč, Hrdlička, Tichý, Princ, Kuda, Maršík, Kvída, Bílek, Turšner, Bartoš.