Hráči Dynama mají za sebou už 2 zápasy v novém roce

09.02.2013 19:22

Hráči Dynama nastoupili už do dvou přátelských zápasů na umělé trávě na Mělníku. 2.2.2013 nastoupili hráči Dynama proti svému odvěkému rivalovi z Kralup, konkrétně FK Kralupům 1901. V první půli bylo dynamo jasně lepší a po rohovém kopu dalo zaslouženě první gol zápasu, po rohu Kratochvíla a hlavičce Kobery, vypůjčeného z Vojkovic se to od zad Dubského odrazilo do brány - 1:0 pro Dynamo. Tímto výsledkem skončil i první poločas. Do druhého poločasu udělal trenér Kaplan několik změn a bylo to na hřišti znát, hráči Kaučuku byli celý druhý poločas lepší a zaslouženě Mullerem vyrovnali, výsledkem 1:1 skončilo i utkání.

Dne 9.2.2013 nastoupili hráči ke svému druhému utkání, tentokrát proti hráčům Řepína. První poločas byli lepší spíše hráči dynama, kteří měli několik náznaků šance, ale bez finální přihrávky. pak přišla ne moc dobrá zpráva, po nezaviněném souboji se zranil důležitý hráč Kaplanova souboru a to Jaroslav Jindřich, nejspíše přetrhané vazy v koleni, bohužel má nejspíše po sezoně. Po odchodu Jindřicha se dostal k balonu Vágner a poslal do úniku Kratochvíla, který prostřelil golmana, sice rána šla vedle, ale dorazil ji vypůjčený dorostenec z Odoleny Vody. Výsledkem 1:0 pro Dynamo skončil první poločas. V druhém poločase se přitvrdilo a vše vyvrcholilo v 75.minutě, kdy hostující hráč dal loktem dynamskému hráči do žeber a po strkanici na půlce hostů byl donucen rozhodčí ukončit utkání. Takže Dynamo si připsalo první vítězství v přípravě na jarní sezonu.