Klecany odčinily pohárové vyřazení

06.10.2019 20:20

Utkání hrané v solidní "kose" začali lépe domácí. Vcelku pěkné utkání ale moc vyložených příležitostí nepřineslo.

První vyložená šance přišla až ve 20 minutě a měl jí na svědomí Luboš Krejza. Naběhl si na cenr ale hlavičku již v těsné blízkosti golmana nedokazal přesněji usměrnit. Filip Hrkal tak vytáhl zázračný zákrok.

Pět minut před koncem Roman Zavadil reflexivně zneškodnil skvělý pokus hostujícího útočníka.

Dynamo se gólu dočkalo až v nastavení prvního poločasu. Luboš Krejza se postavil k rozehrání přímého kopu a překvapivou střelou k pravé tyči přkonal vše i překvapeného gólmana Hrkala - 1:0.

Druhý poločas probíhal ve stejném tempu jako první. Domácí měli více pokusů ale gólově se prosadili hosté. Špatný odkop domácí obrany potrestal v 68.minutě kapitán hostí Aleš Pfeifer vyrovnávací brankou - 1:1.

Hosté mohli jít dokonce do vedení ale rozhodčí jejich gól těsně před koncem neuznal.

Zápas tak nakonec rozhodovali penalty. Ukončení přinesla šestá série kdy hostující hráč Lukáš Smíšek svoji penaltu proměnil, naopak za domácí neuspěl Lukáš Král a klecany tak berou dva body.

A-tým, SPORT INVEST I.A třída skupina A, 9.kolo 5.10.2019 16:00.

Dynamo Nelahozeves - TJ Sokol Klecany 1:1 (1:0) np. 4:5

Branky: 45. Krejza - 68. Pfeifer.

Rozhodčí: Svoboda. ŽK: Janovský, Valda, Krejza - Mančal, Žampach, Michal. Diváků: 51.

Dynamo: Zavadil - Vorel, Kulhánek (67. Kučera), Valda (80. Křtěn), Král, Janovský (90. Kochman), Holý, Dubský, Emmer (K), Kymr, Krejza.

Klecany: Hrkal - Mančal, Tvrdý, Smíšek, Průcha O., Pfeifer, Průcha D., Nedvěd (76. Chrdle), Urban (64. Žampach), Dvořák, Zuskin.

---

Dorost, Okresní přebor, 7.kolo 5.10.2019 10:15.

STM FK Kralupy 1901/Dynamo Nelahozeves - SK Labský Kostelec 0:0 np. 6:5

Branky: rozhodující penalta Šebesta Daniel.

Rozhodčí: Slavkovský. ŽK: Folbrecht (K/D). Diváků: 15.

Kralupy/Dynamo: Novák - Šebesta D., Volf, Jareš J. (K), Kochman R., Kratochvíl V., Hájek J., Kazda, Galas, Vránek, Slivenecký, Indrouch, Šebesta J., Folbrecht, Knot, Flachs.

L. Kostelec: Capouch - Kratochvíl L. (K), Soukup, Říha, Bača, Brož, Pham, Maško, Suchý, Prchlík, Kocourek, Zelenka, Ledvina.

---

Mladší přípravka, OP skupina E, 5.kolo 6.10.2019 15:00.

FK Čechie Kralupy C - Dynamo Nelahozeves 0:15 (0:4)

Branky dynama: Kratochvíl 4x, Šebele 2x, Karas 2x, Jahoda 2x, Vymětalík, Laibl M., Marghold, Hlavačka, Šimáček.

Diváků: 20.

Dynamo: Moravec, Šebele, Mareš, Vymětalík V., Laiblová A., Laibl M., Marghold, Hlavačka, Kratochvíl T., Šimáček, Lupínek, Jahoda, Karas.