Konečně vítězství...

18.05.2013 20:42

V dalším zápase hráči Dynama jeli na hřiště Lidic, tedy týmu, který bojuje o každý bodík aby se zachránil, takže domácí šli do utkání s touhou vyhrát, ale hosté z Dynama, opět ve slepené sestavě, nechtěli domácím nic darovat. Jako vždy začalo utkání v režii týmu, který hraje proti Dynamu, zkušené mužstvo Dynama začátky prostě neumí. Prvních deset minut Dynamo se pomalu nedostalo za půlku, ale přibližně od desáté minuty, kdy domácím pomalu docházel dech, je to těžko pochopitelný, ale hráči Lidic mají ve svém středu plno hráčů nejen věkem blížícím se hranici 40 let, ale i kilama převyšují i ostatní týmy. Dynamo začalo diktovat tempo zápasu a zaslouženě se dostalo v 33.minutě do vedení, kdy domácí obranu i brankářem prostřelil obrozený střelec Dynama Zdeněk Kratochvíl. O 3 minuty později útočník Dynama Kratochvíl vymotal domácí obranu i s brankářem a poslal Horkému přihrávku před prázdnou bránu - 0:2. Za stavu 0:2 se odcházelo i do kabin. Ve druhém poločase se čekal tlak Lidic, ale hráči domácích neměli sílu na to, aby zatáhli Dynamo na své polovině a hráči Dynama dále diktovali tempo zápasu, kdy i hezky vyšachovali domácí obranu a dostávali se do šancí. V 65.minutě začala akce u hostujícího brankáře Lorence, který dal balon vágnerovi, ten si vyměnil balon s Vrábelem a poslal krásný pas na Kymra, který přihrál Kratochvílovi a ten zvyšoval na 0:3. O 10 minut později dostal Kratochvíl míč na vápně, postrčil si ho do vápna a prostřelil domácího brankáře - 0:4. Po tomto golu šel střídat a tribuny mu tleskali za jeho výkon, kdy dal 3 goly a čtvrtý gol připravil, obdivuhodný výkon. Do konce zápasu chybělo 15 minut a až na zranění domácího hráče, který si po nezaviněném souboji obnovil zranění kolena, se nic zvláštního neudálo. V krásném sobotním odpoledni si hráči Dynama vyšlápli na hráče Lidic a hlavně zásluhou Kratochvíla vyhráli 0:4 a i po tomto víkendu budou vládnout tabulce 1.B třídy.