Krejza zničil Tišice

15.04.2018 20:18

Povinnost tří bodů má za sebou áčko Dynama, i když už v 11. minutě prohrávalo 2:0 dokázalo ještě do poločasu skóre otočit a nakonec nasázet zoufalým domácím šest branek. Hattrick zaznamenal nejlepší střelec dynama Luboš Krejza.

A-tým, PRODIET I.B třída skupina B, 17.kolo 15.4.2018 16:30

Sokol Tišice - Dynamo Nelahozeves 2:6 (2:3)

Branky: 8. Müller vlastní, 11. Prejzek - 13., 16. a 60. Krejza, 40. Kučera, 53. Holý, 85. Kratochvíl.

Rozhodčí: Babák. ŽK: Prejzek, Novák, Lauda - Kulhánek, Müller. Diváků: 98.

Tišice: Schneider (80. Hošek) - Prejzek (87. Štráchal), Brodský (53. Bubeníček), Lauda, Lizohubov (74. Vítovec), Karlík, Novák (K), Toman, Šulc, Dokoupil, Fajt.

Dynamo: Zavadil - Emmer (K), Vorel, Müller, Vágner - Kulhánek, Pekárek (51. Bednařík), Valda (66. Simon), Holý (80. Zhukovskyy) - Kučera (58. Kobera), Krejza (74. Kratochvíl).