Na konec soutěže přišla prohra

17.06.2013 09:01

Braškov - Dynamo

(0:0) 2:0

V posledním zápase sezony už v podstatě o nic nešlo, jak o prvním místě, tak o sestupujících bylo rozhodnuto. Hráči Dynama tentokrát hráli na půdě Braškova, týmu, kterému se na jaře nesmírně dařilo. Utkání se hrálo za pro hráče nepříjemného počasí, horko a dusno. Na tempu utkání to ale nebylo znát, v prvním poločase se hrálo jak se říká nahoru dolu. Oba týmy si vytvořili několik šancí, ale ani domácí, ani hostující Miller, který po brejku Shetinina, který utekl několika hráčům a nacentroval krásný balon, ale Millerovi chyběl krok, aby zavěsil. Asi největší šanci měli domácí po rohovém kopu, kdy všichni hráči seběhli do vápna a na hranici vápna se ´´zapomněl´´ domácí hráč, který dostal balon a dělovkou pod břevno málem zavěsil, ale hostující brankář byl připraven. Do šaten se šlo tedy za stavu 0:0. V druhém poločase byli mírně lepší domácí, ale hostující dynamo si vypracovalo asi největší šanci z celého utkání, kdy po pravé straně utekl Žlab, poslal míč do vápna, ale hostující Kratochvíl z bezprostřední blízkosti dal míč snad metr vedle. Chvíli po něm motal hostující obranu Shetinin, ale míč chtěl asi do brány až donést a nepodařilo se mu ani vystřelit. A přišel trest. Po jednom z mnoha rohů domácích si domácí hráči rozehráli na krátko, odcentrovali a neobsazený domácí hráč neměl problém hlavičkou otevřít skóre - 1:0. O 10 minut později domácí utekli po levém křídle, domácí hráč dával zpětný balón na velký vápno, kde čekal neobsazený domácí hráč, který nedal Lorencovi šanci - 2:0. Takto skončilo i utkání.