Neškodné Holubice

03.06.2018 20:21

Zápas v Holubicích lze považovat za jeden z "lehčích". Domácí totiž nebyli hostům důstojnými soupeři, a od začátku bylo jasné kdo se bije o postup. Hotovo bylo již po 22 minutách a zápas byl už jen o tom kolik domácí dostanou branek.

Dynamo šlo do vedení již ve 20. minutě kdy šel sám na bankáře Pavel KOBERA a v pohodě skóroval - 0:1.

O dvě minuty později prostřelil domácího gólmana Honza HOLÝ - 0:2 a bylo hotovo.

Od tohoto stavu začalo dynamo hrát "profesorský fotbal", přihrávek jak Nou Campu ale k dalšímu pokoření Holubické obrany to již nevedo.

Po změně stran se hrálo především o střed hřiště, hosté díky dvoubrankovému náskoku trochu polevili a nechali domácí párkrát zahrozit, vše však s přehledem vyřešil Roman Zavadil.

Poslední hřebíček do Holubické rakve přidal poskvělé samostatné akci střídající Michal PEKÁREK a potvrdil tak v poslednéch zápasech skvělou formu  - 0:3.

A-tým, PRODIET I.B třída skupina B, 24.kolo 3.6.2018 17:00

Sokol Holubice - Dynamo Nelahozeves 0:3 (0:2)

Branky: 20. Kobera, 22. Holý, 80. Pekárek.

Rozhodčí: Kratochvíl. ŽK: bez. Diváků: 150.

Holubice: Pečonka - Brož (K), Trojan, Ježek, Rodr, Peroutka, Prilepskiy, Čížek, Vlk, Salava, Hovězák (57. Jurko).

Dynamo: Zavadil - Vágner (55. Bednařík), Müller, Vorel, Emmer (K) - Simon, Krejza, Holý, Valda - Kobera (69. Pekárek), Kratochvíl (68. Kučera).

---

Mladší žáci, OP sk. o 18.-22. místo, 9.kolo 3.6.2018 10:00

Dynamo Nelahozeves - TJ Kly 2:11 (1:6)

Branky: 29. Kuchta Š., 33. Denk - 14., 27., 33., 47., 49. a 54. Jaroš, 1., 17, a 22. Zíta, 7. Prokopec A., 45. Unger.

Rozhodčí: Novák Tad.. Diváků: 10.

Dynamo: Štorek - Machuta L., Samec T., Sopčáková, Kebrle, Denk, Kuchta Š., Kuchta A., Steinhauser.

Kly: Brož - Novák, Jaroš, Králová, Joachimstáhl, Zíta, Trnka (K), Ungger, Prokopec Š., Pšánský, Fišer, Prokopec A., Löffelmann.