Opět prohra...

16.09.2013 17:13

Řepín - Dynamo

(1:0) 2:0

Ve svém druhém venkovním zápase hráli hráči Dynama na hřišti Řepína, týmu, který v této sezoně zatím nepoznal co je to vítězství, Dynamo chtělo napravit domácí prohru s Bakovem. Trenér Dynama Kaplan nemohl počítat se zraněným Vágnerem a s Pekárkem, který byl ale připravený na střídačce skočit během hry na hřiště. V úvodu utkání měli tlak domácí, kdy hosté si nedokázali přihrát ani 3 přihrávky za sebou, do útočné fáze se skoro nedostávali. Domácí ale dlouho nemohli svůj tlak zúročit, ať už když šel sám na bránu domácí útočník, po rohových kopech nebo po centrech ze strany. Ale gól v 1.poločase zákonitě musel přijít, z nevinné situace u postraní čáry odcentroval domácí hráč, Jindřich hlavou míč tečoval a hostující gólman Heimrath nedokázal už zareagovat – 1:0. Hráči Dynama 1.poločas hráli pod své možnosti a o přestávce se museli zvednout! To se také stalo, ve 2.poločase už byli lepším týmem, spící zálohu rozhýbal střídající Strazzer a bylo to hned znát. Největší šanci zápasu z pohledu Dynama měl Horký, který trefil tyčku domácí brány. Skórovat mohl i Kobera a z bezprostřední blízkosti brankáře i Kratochvíl, ale střelci Dynama opět neměli den. A ještě hůř hostujícím hráčům bylo po vyloučení Horkého, který nesmyslně i když věděl že má žlutou kartu, strčil do domácího hráče a šel pod sprchy, hostující dohrávali o deseti. Ale nebylo to znát, pořád domácí přehrávali, ale moc šancí už si nevypracovali. Z jedné ojedinělé „šance“, kdy trestný kop pomalu z poloviny hřiště rozehrával domácí hráč, propadl až za záda Heimratha – 2:0. Do konce zápasu zbývalo 10 minut, v posledních minutách se ještě zranil Pekárek a nevypadá to s ním dobře. V příštím zápase už potřebuje Dynamo naplno bodovat!