Opět prohra...

08.10.2013 10:23

Dynamo - Pšovka Mělník

(0:1) 0:2

Po debaklu na hřišti Vysoké, kde hráli skoro celý zápas oslabeni o vyloučeného brankáře, nastoupili hráči domácího Dynama na svém hřišti proti Pšovce Mělník, která poznala hořkost porážky zatím jen v jednom utkání. Do domácí brány se postavila legenda klubu Martin Kratochvíl, na lavici náhradníků se posadil uzdravující se Pekárek a Miler, který chyběl v posledním zápase. Do zápasu vstoupili lépe hosté z Mělníka, kteří měli po hřišti lepší pohyb jak domácí Dynamo, které bylo v soubojích všude druhé, nedokázali si přihrát aspoň 3 přihrávky po sobě. Hosté byli lepším týmem, ale do vyložených šancí se moc nedostávali. Domácí nakopávali převážně dlouhé balony na útočníky, ale tam vládnul hostující předstoper, který byl minimálně o hlavu vyšší než všichni hráči okolo něj. Hosté ale přeci jen udeřili. Po autu a dlouhém a vysokém balonu do vápna domácí Dubský odhlavičkoval balon na vápno, kde stál neobsazený hostující hráč, který se nemýlil a přesně udeřil k tyči - 0:1. Domácí pokračovali v bídném výkonu, za první poločas v podstatě neohrozili hostujícího brankáře. A tak se za stavu 0:1 odcházelo do kabin. Do druhého poločasu domácí trenér vystřídal jednoho hráče. Domácí se zlepšili, ale vedlo to jen k tomu, že Kratochvíl hlavičkoval do břevna, jinak se domácí dostali maximálně po vápno soupeře. Neohrozili hostujícího brankáře ani po autech, rozích, z brejků a ani z trestných kopů. A přišel druhý trest, po možná až velikém důrazu hostujícího hráče před vápnem domácích, kdy se dal pískat faul, prostrčil hostující hráč míč mezi obránce, kde si naběhl útočník hostí, který neměl problém zakončit a zvýšil vedení na 0:2. Domácí se už na nic nezmohli a prohráli po dalším bídném výkonu 0:2 a pomalu vyklízejí přední pozice.