Opět vysoká prohra

28.10.2013 11:37

Dynamo - Kralupy

(0:1) 2:5

Po propadáku s Pěčicemi přišel další propadák, tentokrát v derby s Kralupami. V sestavě Dynama bylo opět několik nečekaných změn, ať už z důvodu zranění, popřípadě špatné formy. Ale ničemu to nepomohlo. V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání, které nenabízelo moc šancí, asi do největší šance se dostal trápící se útočník Kratochvíl, ale ve vyložené šanci netrefil ani bránu. ke konci poločasu, kdy už všichni hráči čekali na poločas, rozehráli hosté rychle přímý kop a Jeřábek se z vápna nemýlil a zamířil přímo k tyči - 0:1, pro domácí to byl šok, dostali opět gol do kabin. V úvodu druhého poločasu byli domácí lepším týmem, ale šance nepřicházeli. A přišel nečekaný trest, kdy se trefil hostující útočník Muller. To domácí položilo na kolena, ještě větší šok přišel, když domácí Horký dal pěstí hostujícímu hráči a přišla zasloužená červená karta, v deseti kolech už třetí, podruhé Horkému za stejný úder, co k tomu říct. dynamo dostalo třetí gol, pak sice snížil pekárek, ale hosté přidali ještě dva goly. ke konci zápasu korigoval po rohovém kopu hlavičkou domácí Rada. pro Dynamo přišel další šok v podobě prohry v derby 2:5. do konce podzimu se musí vzchopit!