Parádní obrat ve druhé půli

23.09.2019 19:30

Že doma Dynamo umí potvrdilo i v sobotu proti Spartaku Příbram. Ihned po začátku zápasu se domácí přestěhovali na polovinu hostí, ale kýžený gól, i přes nespočet šancí, ne a ne přijít. Zato příbramští si na nepřízeň fotbalové boha nemohli stěžovat. Do čeho v první půli "kopli" to skončilo gólem.

11.minuta, gólman hostí Solnař si vyskakuje pro vysoký balon, jenže se ve stejnou chvíli střetává s Krejzou. Balon mu vypadává z ruky přímo na nohu Jirky Křtěna který zkouší obloučkem trefit prázdnou bránu, jenže pokus jde úplně mimo.

V 17.minutě dotal parádní křížný pas hostující hráč Tomáš Prokeš, prohnal se kolem Jardy Emmera a střelou na zadní tyč propaluje Zavadila - 0:1.

Opět minut později mohl srovnat Petr Dubský, jenže jeho prudká hlavička míříla jen do tyče.  26.minuta již znamenala vyrovnání. Standardku z 30ti metrů rozehrál Jakub Kučera parfektně. Balon se snesl k Lubošovi Krejzovi který ho, s velikou pomocí příbramského obránce Jana Opičky, dotlačil za brankovou čáru - 1:1.

Když už se zdálo že domácí musí překlopit skóre na svoji stranu, přišel do pokutového území dynama centr, nad překvapené domácí obránce se vytáhl Jonáš Pavlišta a umístěnou hlavičkou vymetl šibenici - 1:2.

A mohlo být ještě hůř. Honza Vorel chtěl odrazem od hráče dostat míč do autu jenže ten se balonu zmocnil a zpětnou přuhrávkou na střed vápna nabídl gólovku kolegovi. Ten ale nechal vyniknout Romana Zavadila.

Tři minuty před koncem mohlo být zase srovnáno, Adam Janovský se ocitl sám před Solnařem ale balon si moc předkopl a brankář v pohodě chytá.

Druhý poločas začal šancí hostí kdy se opět zaskvěl Roman Zavadil když prudkou střelu vytáhl jen tak tak nad břevno.

Pak už otěže zápasu převzalo naplno dynamo a třemi goly ve čtyřech minutách si zajišťují tři body.

58. minuta, Jakub Kučera šikovně zasekl balon ve vápně a přesnou střelou nedal golmanovi šanci - 2:2.

60. rozhodčí viděl ve skrumáži před brankou hostí ruku a píská penaltu. Tradiční exekutor Honza Holý - 3:2.

62. Jakub Kučera nachytal Solnaře na švestkách a krásným obloučkem zvyšuje - 4:2.

Hosté se ale ani tak nevzdávají a poté co Zavadil jen vyráží střelu z přímáku je už na dorážku Ondřeje Matějky krátký - 4:3.

Definitivní záruku tříbodového zisku vyrobil David Valda. Na půlce obral o balon váhajícího obránce a v tandemu s Krejzou vyřešili situaci dva na jednoho bravůrně. Luboš Krejza - 5:3.

Poslední šanci zápasu ale měli ještě hosté. Jan Reichenauer přihrával na střed vápna na Michala Macka, ale Roman Zavadil potvrdil skvělou formu a parádním zákrokem gólovku chytá.

A-tým, SPORT INVEST I.A třída skupina A, 7.kolo 21.9.2019 16:30.

Dynamo Nelahozeves - Spartak Příbram 5:3 (1:2)

Branky: 58. a 62, Kučera, 26. Opička vlastní, 60. z pen. Holý, 78. Krejza - 17. Prokeš, 37. Pavlišta, 68. Matějka.

Rozhodčí: Budil. ŽK: Krejza, Janovský - Solnař, Macek, Prokeš. Diváků: 62.

Dynamo: Zavadil - Majerech, Vorel, Jindřich, Emmer (K) (40. Dubský), Král, Janovský (88. Kochman R.), Holý, Křtěn (55. Valda), Kučera (65. Kulhánek), Krejza (79. Němeček).

Spartak: Solnař - Černý, Schöbel (61. Češka), Kilián, Šváb, Opička, Pavlišta (65. Matějka), Pilík, Salachna, Prokeš, Macek (K) (74. Reichenauer).

---

Dorost, Okresní přebor, 5.kolo 21.9.2019 10:15.

STM FK Kralupy 1901/Dynamo Nelahozeves - STM Čechie Kralupy/Dřínov 11:2 (6:0)

Branky: 12., 13. a 45. Kochman R., 52., 67. a 76. Hájek R., 19. Hájek J., 21. Pettinger, 28. Jareš P., 56. Jareš J., 86. Kratochvíl V. - 69. Kohout, 72. Pretl.

Rozhodčí: Princ. ŽK: /. Diváků: 20.

Kralupy/Dynamo: Novák - Jareš P., Jareš J. (K), Kochman R., Kratochvíl V., Pettinger, Vránek, Hájek J., Galas, Hájek R., Jedlička, Indour, Knot.

Čechie/Dřínov: Hamák - Pretl (K), Knákal, Lorenc, Koběluš, Kohout L., Kohout T., Cikánek, Pešta, Möglich, Gaško, Jůzek, Nemejovský.

---

Mladší žáci, OP skupina B, 3.kolo 23.9.2019 17:00.

Dynamo Nelahozeves - Čechie Kralupy 0:8 (0:2)

Branky: 21. a 45. Kolouch, 10. Palice, 32. Kvacskai, 42. Hájek P., 50. Seidl, 52. Frank, 56. Lisec.

Rozhodčí: Kulhánek. ŽK: / Diváků: 40.

Dynamo: Fikejs - Steinhauser, Schäfer, Štědrý J., Štědrý M., Kuchta A., Kuchta Š., Moučka, Bálek P., Floder, Samec T., Samec D..

Čechie: Tyller - Frank, Palice (K), Suk, Kvacskai, Bezděk, Seidl, Kolouch, Hájek P., Lisec.

---

Mladší přípravka, OP skupina E, 3.kolo 22.9.2019 16:00.

Dynamo Nelahozeves - Sokol Dolany 19:6 (11:3)

Branky dynama: Kratochvíl T. 9x, Šimáček 3x, Jahoda 2x, Hlavačka 2x, Laibl M., Vymětalík V., Sopčák.

Diváků: 25.

Dynamo: Moravec, Šebele, Mareš, Vymětalík V., Laibl M., Hlavačka, Kratochvíl T., Sopčák, Šimáček, Lupínek, Richtrmoc, Jahoda.