Po dlouhé době alespoň bod

05.11.2013 16:51

Byšice - Dynamo

(1:1) 2:2

Dynamo po sérii proher jelo do Byšic, kterým se také extrémně nedaří. Po dalších zraněních trenér kaplan měl na střídačce jen Špačka a dorostence Lukáška. Hosté vstoupili do utkání výtečně, hned v první minutě se trefil do domácí sítě Rada a hosté vedli. Hosté hráli po sérii proher a po nepřesvědčivých výkonech relativně dobře, do další šance, řekněme více než 100% se dostal hostující Kratochvíl, ale jak se mu nedaří celý podzim, tak teď to ukázal, trefil "přesně" golmana domácích. Po jedné z mála šancí, co měli domácí, se postavili k trestnému kopu z blízkosti pokutového území dva domácí hráči, jeden se rozeběhl, přeskočil balon, brankář Heimrath šel "za balonem", ale druhý domácí hráč ho uklidil do sítě k opačné tyči - 1:1. Do konce poločasu měl ještě velkou šanci hostující Vágner, ale balon šel pár decimetrů vedle, tak se šlo do šaten za stavu 1:1. Po přestávce se hrál vyrovnaný zápas, šance byly jen sporadické, hosté hrozili převážně z brejkových situací, šanci měl Pekárek, Špaček, Kobera, ale ani jeden nezamířil mezi 3 tyče. A tak se ujal rychle rozehraný přímý kop na půlce, do volného prostoru si naběhl Kymr, nacentroval míč před bránu, kde stál osamocený Dubský, který poslal míč do sítě - 1:2. V 70.minutě se zranil další hostující hráč, tentokrát obránce Vágner. Domácí tlačili, dokonce i skorovali, ale pomezní rozhodčí zamával offside. Když už se zdálo, že hosté si odvezou 3 body, napálil míč asi z 35m domácí hráč, který skončil pod břevnem hostující brány - 2:2. V nastavení ještě vytáhl golovkou hlavou Emmer a tak zápas skončil asi spravedlivě 2:2.