Prohra po 4 utkání!

02.05.2013 07:42

Do dalšího zápasu Dynamo nastoupilo proti týmu z Doks, které už asi 5 zápasů nevyhrálo, kdežto domácí vyhráli 4 zápasy v řadě bez inkasovaného golu. 1.poločas ale tak nevypadal. Domácí hráli jak kdyby seděli ještě někde u ohínku a opíkali buřty, hosté hráli s velkou chutí, drželi balon na svých kopačkách a dostávali se do šancí, které sice nebyli tak nebezpečné, ale domácí branku určitě ohrožovaly. Celý první poločas si domácí nenahráli pořádně balon, hosté hráli především po stranách, kdy centrovali nebezpečné balony. Ve 35.minutě domácí rozehrávali z půli hřiště přímý kop, Kymr dal Krejzovi, který byl v obležení tří hráčů Doks, který mu vypíchli balon, dostali se do brejku a po krásné přihrávce vyslal hostující hráč do úniku hostujícho útočníka, který utekl domácí obraně a který se nemýlil - 0:1. Domácí inkasovali po neuvěřitelných 435 minutách! A za stavu 0:1 se odcházelo i do kabin a zcela zaslouženě. V druhém poločase se čekal tlak domácích hráčů, kteří určitě chtěli s výsledkem něco udělat. Tak jak se předpokládalo, druhý poločas začal. Domácí se tlačili dopředu, přicházely i šance. Jednu z obrovských šancí "zazdil" domácí kanonýr Krejza, který z bezprostřední blízkosti, kdy byl sám na malém vápně, trefil jen hostujícího golmana. Dvě minuty na to už domácí udeřili. Domácí záložník Horký vystřelil zpoza vápna a trefil se přesně pod břevno, zaslouženě vyrovnal na 1:1. Po obdržené brance se hosté bránili, domácí měli šance převážně po rohových kopech, ale žádný míč nerozvlnil síť. Po jednom z dlouhých autů Vágnera hostující hráči odhlavičkovali míč a šli do brejku, kdy hostující hráče nedokázal zastavit Kratochvíl a po krásné přihrávce před branku hostující útočník zvyšoval na 1:2. To nabudilo hráče Doks a domácí už se do žádného tlaku nedostali. 10 minut před koncem se navíc zranil domácí Krejza, s kterým to nevypadá dobře a minimálně bude chybět v sobotním utkání s Hřebčí. Hosté využili přesilovku a pět minut před koncem zvýšili na konečných 1:3 a musíme říct že zaslouženě si z hřiště Dynama odvezli 3 body. Jelikož druhý Rakovník také prohrál, Dynamo pořád vede tabulku o 3 body.