První prohra...

08.09.2013 12:20

Dynamo - Bakov nad Jizerou

(0:1) 0:2

Ve druhém domácím utkání přivítali hráči Dynama tým z Bakova nad Jizerou, s kterým se ještě ve své historii nikdy nepotkal, tým Bakova loni sestoupil z A třídy. Domácí sestava opěz poznala několik změn a tentokrát ty změny se trenérovi Kaplanovi moc nepovedli, v 1.poločase byli lepší hráči z Bakova, hráči dynama kazili dost balonů a měli šance jen z několika standartních situací, ať už z rohů, autů nebo trestných kopů, při jednom z nich chybělo jen "pár" centimetrů a brankář by lovil balon ze sítě, bohužel pro domácí se tak nestalo. Po jedný standartní situaci trefil domácí Němec na hlavu hostujícího obránce, který odhlavičkoval míč, přebral ho hostující hráč, který přeběh pomalu celé hřiště, nahrál před bránu, kde zakončoval neobsazený hostující útočník, který neměl problém zakončit - 0:1. To vše se odehrálo ve 35.minutě, do konce poločasu už nescházelo moc času vyrovnat a to se potvrdilo, domácí si už nevytvořili žádné šance a do kabin se odcházelo za stavu 0:1. Do druhého poločasu udělal domácí trenér hned 2 změny a bylo to na hře znát. Domácí do druhého poločasu vlítli a celý druhý poločas byli o dost lepší, než hostující hráči Bakova. Přicházeli i šance, nejvíc šancí bylo po autech a rohových kopech, kde bylo plno odražených balonů na velké vápno, kde stáli neobsazený domácí hráči, ale ty neměli den, ať už Jindřich, který spálil asi 3 šance, nebo Kratochvíl, Dubský, Vrábel... Asi největší šanci v zápase měl Vágner, který z trestného kopu trefil tyčku. Ale pro domácí hráče to byl "den blbec", šancí si vytvořili dost, ale tentokrát scházela přesná muška. A tak z ojedinělého brejku přišel druhý trest, po špatném vyběhnutí domácího brankáře zakončoval hostující hráč - 0:2. Takto i utkání skončilo, příští týden se hráči dynama pokusí napravit domácí prohru na hřišti Řepína.