Skvělý vstup do soutěže

26.08.2013 15:21

Dynamo - FC Mělník

(1:0) 1:0

V prvním mistrovském utkání přivítali hráči Dynama na svém hřišti hráče z Mělníka, konkrétně místní FC. Domácí, kterým hrála hned čtveřice posil v čele s vracejícím se Pekárkem, chtěli soutěž začít domácí výhrou. Začátek utkání tomu ale nenasvědčoval, Mělník byl jasně lepší, ale domácí obrana v čele s novým brankářem Pavlem Heimrathem tlaku Mělníka ale odolávala. Hosté sice měli míč častěji na kopačkách, sevřeli Dynamo na své půlce, ale nic z toho nevytěžili. Domácí hrozili jen z protiútoků, popřípadě dlouhých autů. Po jednom z brejků, kdy převzal domácí útočník Pekárek balon na své polovině, utekl po levé straně a ve vápně našel neobsazeného Koberu, který měl lehkou práci a placírkou vstřelil první gól utkání - 1:0. Za tohoto stavu se šlo i do kabin. V druhém poločase se čekal ještě větší tlak ze strany Mělníka, ale ten nepřicházel. V druhém poločase se hrálo spíše vyrovnané utkání, hosté se v podstatě nedostali k žádné stoprocentní šanci, zkoušeli to jak po levé straně, tak po pravé i středem, ale všude byli skvělý obránci domácích. Když to nešlo fotbalově, zkoušeli i padat po “barcelonsku“, ale rozhodčí odpískal skvělé utkání, i když si to hosté nemysleli. Domácí mohli přidat i více gólů, ale to se jim nepodařilo, takže utkání skončilo 1:0 pro domácí, kteří byli velmi spokojeni se ziskem tří bodů.