Sobota ve znamení hattricků.

03.04.2016 09:40

Velice povedený víkend mají za sebou hráči starších žáků a Áčka. Oba dva totiž v zápasech své soupeře bez problémů přehráli, navíc v obou zápasech hráči nastříleli hattrick. Za Áčko se třikrát trefil Stepan FOMIN a za žáky Michal BRANSE.

Áčko: Dynamo - Olympie Zdice 5:1 (2:0)

Branky: Fomin 3x, Šenkýř, Kamplan ml. - Kment

Začátek zápasu přinesl v prvních deseti minutách tlak hostů ovšem bez většího efektu. Poté se hra vyrovnala a naši začali pomalu svého soupeře přehrávat. Do 35.minuty se hrál fotbal prakticky bez šancí. Ve 36.minutě po Doškově průniku dorážel mič do branky FOMIN - 1:0. Ten samý hráč se prefil podruhé čtyři minuty před koncem prvního poločasu z přímého kopu z hranice velkého vápna - 2:0.

Po změně stran už na hřišti dominovalo mužstvo trenéra Kaplana. V 56.minutě střilel FOMIN z velkého vápna krásně k tyči - 3:0 a zkompletoval tak svůj hattrick.

O tři minuty později si na centr z levé strany naběhl Šenkýř - 4:0.

I hosté se dočkali, po chybě obrany (jediné v zápase) se k brance doslova proběhl kapitán domácích KMENT a střelou k levé tyči snížil - 4:1.

Gólový účet uzavřel sólovým průnikem KAPLAN ml. a mazácky přehodil gólmana - 5:1.

Spousta dalších šancí zůstala nevyužita, hosté na závěr psychicky nezvládli porážku a zbytečně hrubě uráželi domací.

-------

Straší žáci: Dynamo - PTZ Nelahozeves 6:3 (3:0)

Branky: Branse 3x, Jareš J. 2x, Rieger

-------

Dnes (neděle) začínají svůj jarní program i naše mladé naděje, mladší přípravka hraje od 10:00 doma s týmem SK Mšeno.