Tochovice odjeli s "bůrem"

21.10.2018 19:46

Vynikající zápas byl k vidění na Dynamu kde si domácí s přehledem poradili s hostujícím týmem z Tochovic.

Ihned po rozehrání zápasu se hosté dostali pod velký tlak. Do první obrovské šance se po Krejzově přiťuknutí dostal Janovský, ale v rozhodující chvíli netrefil balon. V osmé minutě rozehrál chytře přímý kop Vorel, místo centru do pokutového území volil rozehrávku na hranici velkého vápna kde číhal osamocený Křtěn, jeho dělovku ale golman vyrazil.

O pět minut později se už skóre měnilo. Jarda EMMER centruje z leva, těžko říct jestli to tak chtěl ale míč se po velkém obloučku snesl za překvapeného brankáře Tochovic - 1:0.

Třicátá minuta odstartovala neuvěřitelnou dvanáctiminutovku, během níž Dynamo nastřílelo slaboučkému soupeři čtyři branky.

Na 2:0 zvíšil Honza HOLÝ, zpracoval střelu spoluhráče a úplně sám před bránou se nemílil.

Za čtyři minuty už to bylo o tři branky. MÜLLER uvolnil vynikající přihrávkou KŘTĚNA, ten se dostal do sólového úniku a po kličce gólmanovi dává do prázdné - 3:0.

Po dalších třech minutách je do sóla opět vyslán KŘTĚN, tentokrát však volí přihrávku na KREJZU a Luboš nemohl minout - 4:0.

Obrana hostí byla na ručník, ale útok se začal čím dál více prosazovat. Ve 42. minutě se dostávají do útoku, centr z prava se na zadní tyči snaží doklepnout do sítě hostující Macek. Balon však míjí a přebírá si ho Martin MÜLLER a odkopává pryč z vápna. Jenže odkopnutý míč dostal parádní trajektorii a snesl se až na naběhnuvšího KREJZU který po dalším sólovém úniku upravuje už na 5:0.

Na závěr poločasu se Tochovicím podařilo z přímého kopu snížit. Lukáš BLÁŽA to trefil parádně, Zavadil se jen ohlédl - 5:1.

Druhý poločas byl hodně vyrovnaný. Hosté už nedělali takové chyby v obraně a celkově se zápas už jen dohrával. Poslední úpravu skóre obstarali znovu hosté, kteří tak zmírnili hrozící debakl.

V 62.minutě zopakoval Tochovický Filip JEŽEK to samé co Jarda Emmer, jen z druhé strany, odcentroval a míč se lobem dostal za Zavadilova záda - 5:2.

Pěkný zápas bohužel kazilo velké množství faulů a nerozhodný soudce Karel Vyhnal, který zejména ve druhém poločase z obav o ukočírování zápasu pískal každý sebemenší kontakt.

A-tým, SPORT INVEST I.A třída skupina A, 11.kolo 20.10.2018 15:30.

Dynamo Nelahozeves - SK Tochovice 5:2 (5:1)

Branky: 37. a 42. Krejza, 14. Emmer, 30. Holý, 34. Křtěn - 45. Bláža, 62. Ježek.

ŽK: Krejza, Křtěn - Císař, Macek. Rozhodčí: Vyhnal. Diváků: 58.

Dynamo: Zavadil - Emmer (K), Vorel, Müller, Dubský - Janovský (53. Simon), Holý, Jindřich (65. Kulhánek), Valda - Křtěn (82. Branse), Krejza (46. Palička).

Tochovice: Šimůnek - Slačík (46. Brychta), Partika, Ivaník (59. Vítek), Císař - Sandr, Bláža, Langer, Ježek - Ivaník, Macek (K).

___

Dorost, okresní přebor, 9.kolo 20.10.2018 10:30

STM Čechie/Dřínov - STM Dynamo/PTZ Nelahozeves 2:6 (2:4)

Branky: 25. a 34. Pretl Mar. - 29. a 75. Ludický, 5. Hájek, 8. Richter vlastní, 16. Chodora, 75. Branse.

Rozhodčí: Štolba. ŽK: Luxík - Chládek, Kratochvíl V.. Diváků: 30.

Čechie/Dřínov: Hamák - Pretl Mir., Knákal, Richter, Nemejovský, Jůzek, Pešta, Kohout L., Kohout T., Pretl Mar., Luxík (K), Hořejší, Möglich, Konečný, Cikánek, Remeš.

Dynamo/PTZ: Fišer - Balhar, Jareš P., Němeček, Chládek, Kochman R., Branse, Kratochvíl V., Hájek, Ludický (K), Chodora, Šebesta J., Šebesta D., Indrouch, Novák.