Tři body v hodině dvanácté

22.04.2018 20:21

Dynamo se proti Vojkovicím hodně natrápilo. Herní převaha sice byla na domácích kopačkách ale vázla finální příhrávka která by vyústila v nějaký gólový efekt. Hosté tak občas zahrozili z rychlých protiútoků.

První střelu na bránu vyslal Pavel Kobera až po čtvrthodině zápasu, střela to ale byla pěkná a orazítkovala levou tyč. To jako by hosty nakoplo a ujali se iniciativy. Ve 20 minutě podcenil Roman Zavadil centr z pravé strany, balon mu proletěl skrz ruce a mířil si to do opuštěné brány, naštěstí ho na brankové čáře zaskočil Honza Vorel a balon odkop do bezpečí. O pět minut později se hostům dokonce povedlo dostat balon do sítě ale gól kvůli údajnému ofsajdu neplatil, což vyvolalo v obecenstvu velký rozruch. Je pravda že pan rozhodčí s kolegy pískal velice "zvláštně".

Na hřišti se do konce poločasu ale už nic zvláštního nestalo.

Druhý poločas probíhal stejně jako první, čeká se na první gól, dynamo po většinu zápasu útočí a útočí ale naráží na slušně chytajícího gólmana hostí. Hru dynama ale oživil o poločase střídající David Valda a neúnavně "hobloval" pravou lajnu. Jednoznačně nejlepší hráč na hřišti.

V 72. a 74. minutě trestuhodně zahodil stoprocentní šance do té doby celkem neviditelný Krejza.

Když už se zdálo že si hosté překvapivě vybojují alespoň bod, vstoupilo do historie zápasu trio VOREL-VALDA-KREJZA. V 90. minutě rozehrál VOREL přímý kop, našel na pravé straně naběhnuvšího VALDU, ten se uvolnil od obránce a nacentroval pozemi před bránu kde už čekal Luboš KREJZA a ten se z takových pozic mílí jen velice zřídka - 1:0

Nakonec se tato výhra ukázala jako velice důležitá, jelikož vedoucí Libčice i Holubice dnes body ztratili.

A-tým, PRODIET I.B třída skupina B, 18.kolo 21.4.2018 17:00

Dynamo Nelahozeves - SK Vojkovice 1:0 (0:0)

Branky: 90. Krejza.

Rozhodčí: Velebil. ŽK: Emmer - Jonák, Plicka. Diváků: 101.

Dynamo: Zavadil - Emmer (K), Vorel, Müller, Vágner (75. Kratochvíl) - Kulhánek, Pekárek (46. Valda), Jindřich (46. Simon), Holý - Krejza, Kobera (55. Kučera).

Vojkovice: Heimrath P. ml. - Mára, Pražák (K), Hynek, Plicka, Tetiva, Prachař (46. Temiak L.), Temiak K., Jonák, Vosmík, Uhliar.