Výhra na hřišti sestupujících Lán

14.06.2013 11:20

Lány - Dynamo

(1:0) 1:4

V předposledním soutěžním utkání hráči Dynama zajížděli na hřiště posledních Lán, v tomto souboji o nic nešlo, už bylo jasné, že Lány skončí poslední a nejspíše sestoupí a Dynamo tuto skupinu vyhraje. 1.poločas ale vůbec nebylo znát, že hraje poslední tým s prvním. Domácí byli jasně lepší, hráči Dynama kazili nejen složité, ale i jednoduché přihrávky. Domácí hrozili převážně po rohových kopech, kdy hosté včele s brankářem Lorencem nedokázali pokrýt prostor malého vápna. A zákonitě přišel trest. Po rozehrání rohového kopu brankář Lorenc a obránce Rada podskočili balon a domácí útočník neměl potíže lehce hlavičkou zakončit - 1:0. Za tohoto stavu se odcházelo i do ´´kabin´´. Hosté zůstali na střídačce a do kabin nešli a asi jim to prospělo. Krom prvních 5.minut byli druhý poločas jasně lepší a dávali také branky. Po jednom z dlouhých autů Vágnera, který proletěl malým vápnem neměl hostující kanonýr Kratochvíl problém zakončit do prázdné brány - 1:1. Za necelých 5 minut opět Kratochvíl zatáhl míč po pravé straně, kde utekl obránci a na malém vápně našel neobsazeného Vrábela, který prostřelil golmana a poslal hosty do vedení - 1:2. Za dalších 10 minut si Kratochvíl vyměnil míč se Strazzerem a utíkal sám na brankáře a nedal mu sebemenší šanci zasáhnout – 1:3 pro hosty. V 80.minutě dokonali domácí dílo své zkázy, po malé domu od domácího hráče se zapomněl ve vápně hostující Kymr, který předložil míč Špačkovi téměř do prázdné brány, ale ten nezakončil přesně a golman to vyrazil, ale přesně na nohu Kymra, který k tyči dával na konečných 1:4. Hráči Dynama opět vyhráli a v tabulce utekli už na rozdíl sedmi bodů.