Výhra nad vedoucím celkem

16.05.2014 11:42 V dalším domácím zápase přivítali hráči Dynama na svém hřišti vedoucí celek soutěže z dolního Bousova, na podzim tam dynamo prohrálo smolně 2:1. Do zápasu vstoupilo lépe domácí Dynamo, které bylo v 1.poločase jasně lepším týmem a během 1.poločasu si vypracovalo několik vyložených šancí, ale ani jednu nedokázalo proměnit. Hráči Bousova se nedostali ani do jedné příležitosti, buď skvěle zasáhla domácí obrana nebo se “upískl“ pan rozhodčí. V druhém poločase se opakoval scénář z prvního poločasu, kdy domácí opět hráli, hosté hrozili jen z brejků. Jeden z brejků byl obzvlášť nebezpečný, hostující útočníci si narazili míč, jeden z nich vystřelil mezi nohama domácho Vágnera a míč se kutálel těsně vedle. A tak přišel trest - Molzer se z blízka nemýlil - 1:0. Domácí obránci s pomocí rozhodčích už Bousov do vápna domácích nepustili, Krejza přidal ještě jeden gol a domácí vyhráli 2:0 a sesadili Bousov z 1.místa.