Výhra v Lužci

01.09.2013 20:22

Lužec nad Vltavou - Dynamo

(0:1) 0:2

Ve druhém podzimním utkání hráli hráči Dynama na hřišti "sousedního" Lužce, hostující trenér udělal v sestavě plno změn, ale na hřišti to nebylo vůbec znát. Naopak, od první minuty kontrolovalo Dynamo utkání, hrálo aktivně, domácí hrozili jen ze standartních situací, ať už ze dvou situací kolem vápna nebo cca dvou rohů, ale hostujícího golmana Heimratha neohrozili natolik, aby měl plno práce, vše bez problémů chytil nebo vyrazil. Hostující Dynamo hrozilo nejvíce z brejků, ať už po úniku Emmera, Milera nebo Pekárka ale nedokázali přesně zakončit. Hostující hráči měli i dvě slibné standartky kolem vápna, v první situaci se k balonu postavili Miler a Vágner, Miler vypálil pěknou střelu, ale trefil jen domácího obránce do hlavy, nebýt tam, je to gol. U druhé standartky se k balonu opět postavil Vágner, tentokrát s Horkým, ale už to vzal na sebe a domácímu brankáři nedal žádnou šanci balon chytnout, brankář si myslel že bude střílet Vágner přes zeď, ale ten to dal do protipohybu krásně pod břevno - 0:1. To vše se stalo ve 30.minutě zápasu, ve zbytku poločasu bylo už plno nepřesnostní a za stavu 0:1 se šlo i do kabin, hostující trenér musel být s výkonem svých svěřenců spokojený. Ve druhém poločase Dynamo vývoj utkání kontrolovalo, ba naopak, vytvářelo si několik šancí, ať už Kratochvíli, Pekárek, Kymr nebo opět Vágner z trestňáku, ale ani jeden míč neskončil v síti. S postupem času se i přiostrovalo, rozhodčí rozdal i dost žlutých karet, spíše domácím, kteří nestíhali a museli faulovat za cenu karet, dostali i jednu červenou kartu, i když se to domácím nezdálo, červená karta byla zasloužená, kdy domácí hráč sestřelil unikajícího Strazzera. Takže ke konci zápasu se víc střídalo, faulovalo než hrál fotbal a když se hrál fotbal, tak na polovině domácích, ale trest přišel až ke konci zápasu, kdy míč proletěl až k hostujícímu Koberovi, který si v klidu zpracoval balon a propálil domácího golmana - 0:2. Hostující Kobera má skvělou střeleckou formu, 2 zápasy, asi odehraných 100 minut a dva goly. A takto i utkání skončilo, hosté vyhráli u druhé utkání a opět nedostali branku.