Vysoká prohra...

30.09.2013 20:38

Vysoká - Dynamo

(3:1) 5:1

V dalším kole, už šestém v podzimní části soutěže, hráli hráči Dynama svůj zápas ve Vysoké. Trenér Kaplan opět musel řešit problémy se sestavou, chyběl zraněný Král a Kymr, který musel být v práci, takže sestava byla opět “slepená“. Začátek zápasu tomu ale nenasvědčoval, hráči Dynama byli aktivní, měli několik šancí, především po rohových kopech, ujala se ale až situace ze 12.minuty, kdy Dubský krásně vyslal do úniku Emmera, který utekl domácímu obránci, který ho nesmyslně sestřelil zezadu ve vápně a kopala se penalta, kterou Kratochvíl proměnil a konečně otevřel svoje gólové konto v této sezoně - 0:1. Po tomto gólu se začali dít věci, rozhodčí nepískal jasné fauly na hostující hráče, otáčel auty, nemávali ofsajdy domácím, ve 20.minutě utkání po sporné situaci, kdy domácí útočník stál nejspíše v ofsajdu a šel sám na brankáře, kterému udělal kličku, ten o něj rukama drcnul a rozhodčí ukázal na pokutový kop, navíc brankář Heimrath dostal červenou kartu, do brány musel jít Špaček, který odchytal za život asi 2 zápasy. Domácí hráč se nemýlil a vyrovnal na 1:1. O 10 minut později už to bylo 2:1. Hostující hráči by byli za tento stav rádi, ale v poslední minutě poločasu nesmyslně vyhodil hostující brankář míč na obsazeného Koberu, kterému sebral balon domácí hráč a šel sám na brankáře, na první pokus se mýlil, ale po závaru před brankou už domácí dali gól do šaten - 3:1. To hostující hráče položilo. Zkraje druhého poločasu mělo Dynamo ještě 2 šance, které neproměnilo a tak udeřili domácí, do otevřené obrany v přečíslení útočili domácí a neobsazený hráč neměl problémy zakončit - 4:1. Od tohoto okamžiku začali rozhodčí pískat rovinu, lépe řečeno trochu více pískali pro hosty. Ale balon na svých kopačkách měli více domácí, kteří přidali pátý gól. Takto i utkání skončilo, v nijak atraktivním zápase, které se rozhodlo v podstatě vyloučením hostujícího brankáře, ovládli domácí a vyhráli 5:1. Jak zaznělo z kabiny hostů, pískat utkání lepší rozhodčí, dostali domácí bůra, samozřejmě s nadsázkou, ale rozhodně domácí by nemuseli odehrát zápas v tréninkovém tempu. Teď musí Dynamo porazit v domácím prostředí trápící se Pšovku Mělník.