Domácí neporazitelnost nezlomili ani průhonice

12.05.2019 21:35

Souboj sousedů v tabulce předem naznačoval průběh zápasu, a to velice vyrovnané utkání, což se nakonec potvrdilo. Spartak Průhonice měl od začátku mírnější herní převahu jenže první tisíciprocentní gólovku měl již v 5.minutě na kopačkách David VLADA. Ten si totiž naběhl na parádní pas Honzy VORLA ale v plné rychlosti napálil pouze nohy hostujícího golmana Fišera.

Hosté měli více ze hry ale gólové šance přibývali na kontě Dynama. 18. minuta, Adam JANOVSKÝ jen těsně minul hlavou, o dvě minuty později napřáhl ke střele Honza HOLÝ ale Fišer pumelici bravůrně vytáhl na roh po kterém měl další šanci Lukáš KRÁL.

Ve 27.minutě se mohl mezi střelce po dlouhé době zapsat Zdeněk KRATOCHVÍL, ale golman Fišer jeho chytře zahraný přímý kop zneškodnil.

Ještě v té samé minutě KRATOCHVÍL rozehrál další přímák přesně na Jakuba KUČERU ale i jeho hlavička jen těsně minula tři tyče.

Domácí se tak v chladném počasí dočkali gólové radosti až na samém konci poločasu. Jakub KEČERA byl těsně ve vápně podražen a nařízený pokutový kop s přehledem proměnil Honza HOLÝ - 1:0.

Po změně stran přidali hosté na obrátkách, ale stejně jako v první půli měli paradoxně více šancí domácí.

V 53.minutě trefuje po přímáku HOLÝ jen gólmana. O dvě minuty později ho napodobil Jirka KŘTĚN, David Valda mu přistrčil balon ale střela mířila zase jen do brankáře. 66.minuta a jako přes kopírák, opět KŘTĚN a střela opět jen do brankáře.

Konec průhonickým nadějím učinil David VALDA když vyzrál na dva hostující obránce a poslal nádhernou přihrávku na Jakuba KUČERU před zívající branku - 2:0.

Jakub Kučera asi ještě teď přemyšlí kdy se mu podařilo vstřelit jednodušší branku.

Poslední šanci zápasu měl, ve druhém poločase skvělý David VALDA, ale tváří v tvář gólmana Fišera již nepřelstil.

Dynamo tak prodlužuje jarní domácí neporazitelnost na pět zápasů při skóre 12:1 !!!

A-tým, SPORT INVEST I.A třída skupina A, 25.kolo 11.5.2019 17:00.

Dynamo Nelahozeves - Spartak Průhonice 2:0 (1:0)

Branky: 45. Holý, 84. Kučera.

Rozhodčí: Prosr. ŽK: Křtěn, Kučera - Bureš. Diváků: 61.

Dynamo: Zavadil - Emmer (K) (69. Jindřich), Vorel, Král, Kymr, Valda, Křtěn (75. Simon), Holý, Kratochvíl Zd., Kučera (87. Špaček), Janovský (49. Kulhánek).

Průhonice: Fišer - Dobiáš, Bábovka, Jemelík, Douda, Žáčik (46. Vosátka), Zelenka (69. Kotýnek), Mezei (75. Doksanský), Bareš (K), Bureš, Souček.

---

Dorost, okresní přebor, semifinále, 11.5.2019 10:15.

FK Kralupy 1901 B - Dynamo/PTZ Nelahozeves 7:1 (4:0)

Branky: 35. a 82. Alberovský, 47. a 60. Glogas, 10. Vránek, 16. Zabilanský, 45. Šatava - 67. Kochman R..

Rozhodčí: Hampl. ŽK: Glogas - Šebesta D., Branse. Diváků: 35.

Kralupy: Šestořád - Šatava, Jedlička, Zabilanský, Jeleňák, Alberovský (K), Glogas, Hájek Jak., Sabolčík, Bálek, Vránek, Javůrek, Ngo Duc, Flachs, Svojtka.

Dynamo/PTZ: Novák - Balhar, Jareš P. (K), Šebesta D., Fišer, Branse, Kratochvíl V., Chodora, Kochman R., Hájek Jin., Ludický, Šebesta J., Indrouch, Koníček, Šimek.

---

Mladší žáci, okresní přebor sk. 3, 6.kolo, 12.5.2019 12:00

Dynamo Nelahozeves - SK Slávia Velký Borek 3:5 (1:4)

Branky: 30. Veselý, 36. Sochor, 53. vlastní - 5. a 13. Juzl, 10. a 49. Moc, 29. Gramskopf.

Rozhodčí: Šmíd. ŽK: /. Diváků: 20.

Dynamo: Fikejs/Samec D. - Steinhauser, Schäffer, Kuchta A., Samec T., Kuchta Š., Moučka, Kebrle, Sochor, Veselý.