Dynamo poráží Votice

28.05.2019 19:47

Souboj dvou týmů ze středu tabulky nabídl velice vyrovnaný souboj ve kterém nakonec domácí Dynamo uhájilo jarní domácí neporazitelnost.

Zápas byl více méně boj o střed hřiště, první vážnější šance přišla až ve 12. minutě kdy se hostující Rezek dostal k centru ale skvělou přihrávku před bránu vystihl VOREL a hlavou nebezpečí odvrátil. Další šance (45.minuta !!!) už byla gólová. Pronikající KUČERA byl ve vápně podražen a nařízenou penaltu proměňuje Honza HOLÝ - 1:0.

Druhý poločas už byl zajímavější. 62. minuta David VALDA přihrál do stoprocentní šance KREJZOVI ale nejlepší střelec Dynama v rozhodující chvíli selhal a vysoko přestřelil. O tři minuty později se do stejné šance dostal také VALDA ale k zakončení mu chyběl půlkrok.

Ke konci zápasu se ještě ve dvou situacích objevil Jirka KŘTĚN, v 86. minutě zkusil přehodit daleko vyběhnuvšího gólmana hostí, bohužel velice nepřesně. V 88. nabídl gólovku HOLÉMU, ten ale jen promáchl a balon před bránou netrefil.

Poslední šanci zápasu měl střídající BRANSE ale v solidní pozici pálil jen do boční sítě.

A-tým, SPORT INVEST I.A třída skupina A, 27.kolo 25.5.2019 17:00.

Dynamo Nelahozeves - SK Votice 1:0 (1:0)

Branky: 45. Holý z pen..

Rozhodčí: Stádník. ŽK: Křtěn, Simon (DYN). Diváků: 50.

Dynamo: Zavadil - Emmer (K), Vorel, Král, Jindřich, Kymr, Kulhánek (57. Simon), Holý, Valda (79. Janovský), Krejza (66. Křtěn), Kučera (90. Branse).

Votice: Tůma - Radačovský, Sládek, Říha T. (80. Molčík O.), Štork, Kramný (60. Říha J.), Homolka (K), Rezek, Komárek, Molčík M., Tábořík.

---

Dorost, okresní přebor, 1.zápas o 3.místo, 26.5.2019 14:00.

TJ Sokol Tišice - Dynamo/PTZ Nelahozeves 2:3 (1:3)

Branky: 27. Červinka, 77. Nejezchleba - 15. a 33. Branse, 5. Kratochvíl V..

Rozhodčí: Demeter. ŽK: Kochman, Kratochvíl V. (DYN). Diváků: 30.

Tišice: Hampl - Červinka (K), Nejezchleba, Pokorný, Kuchař, Oplt, Terziev, Čapek, Brodský, Havlín, Horák, Štráchal, Ambrož, Šmejkal, Stejskal, Šandor.

Dynamo/PTZ: Novák - Jareš P. (K), Branse, Ludický (K), Fišer, Kratochvíl V., Kochman R., Hájek Jin., Indrouch, Brázda, Balhar.

---

Mladší žáci, okresní přebor sk. 3, 8.kolo, 26.5.2019 12:00

Dynamo Nelahozeves - SK Vojkovice 4:8 (2:3)

Branky: 12. a 13. Sochor, 45. vlastní, 60. Kebrle - 24., 26., 28., 47. a 53. Žížala, 35. Roub, 36. Kurský, 52. Dvorský.

Rozhodčí: Hampl. ŽK: /. Diváků: 15.

Dynamo: Samec D. - Steinhauser, Schäffer, Kuchta A. (K), Samec. T., Moučka, Sochor, Fikejs, Brandejská, Kebrle.

Vojkovice: Krejča - Žížala (K), Dvorský J., Homolka, Hulo, Chromý, Král, Kunst, Kurský, Roub, Dvorský L..

---

Mladší přípravka, okresní přebor sk. 5, dohrávka 3.kola, 26.5.2019 10:00 (hráno na křišti Dynama)

FK Pšovka Mělník C - Dynamo Nelahozeves 8:9 (4:4)

Branky Dynama: Fikejs 5x, Lupínek 2x, Laibl M., Kratochvíl T..

Dynamo: Fikejs K., Lupínek R., Laibl M., Laiblová A., Vlková N., Krotochvíl T., Sopčák D., Jahoda M., Moravec J., Šebele J., Fabian A..

Mladší přípravka, okresní přebor sk. 5, 8.kolo, 26.5.2019 11:00

Dynamo Nelahozeves - FK Pšovka Mělník C 6:6 (3:3)

Branky Dynama: Sopčák 2x, Fikejs 2x, Jahoda M. 2x.